Kia Carnival покращив обладнання на новий модельний рік | BOSS AUTO
укр|

Kia Carnival покращив обладнання на новий модельний рік

Kia Carnival покращив обладнання на новий модельний рік фото №1
Кросвен Kia Carnival вступив у новий модельний рік . З 23 листопада покупцям доступна покращена версія, яка змінила деякі комплектації. Щоправда, початкова варіація Comfort з оснащення не змінилася, хоча тепер стоїть проти 2599900, з якими Carnival стартував на нашому ринку в березні. Натомість в інших рівнях оснащення начинка збагатилася. Наприклад, Luxe (від 3164900) отримав нове шкіряне оздоблення селектора трансмісії, а версії Prestige (від 3514900) компанія подарувала мультимедійну систему з навігацією, інтерфейсами Apple Carplay та Android Auto, дисплеєм на 12,3 дюйма.
Kia Carnival покращив обладнання на новий модельний рік фото №2
Починаючи з рівня Prestige і вище, модель отримала телематичний комплекс Kia Connect, що дозволяє через додаток на смартфоні дізнаватися про місцезнаходження машини, керувати замками, обігрівами, клімат-контролем і запускати мотор. Як і раніше, будь-яку версію мінівену можна замовити з дизелем 2.2 (199 л. с., 440 Нм), а для комплектацій Prestige, Premium і Premium існує вибір між дизелем і бензиновим мотором V6 3.5 (249 л. с., 331 ,5 Н • м). . Нагадаємо, що від решти комплектацій Premium відрізняє семимісний салон (в інших варіантах вісім місць) з комбінованим шкіряним оздобленням, двома роздільними сидіннями другого ряду з підтримкою для ніг, вентиляцією та електричними регулюваннями.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.