Купе Gunther Werks Irish Green показало бонуси персоналізації | BOSS AUTO
укр|

Купе Gunther Werks Irish Green показало бонуси персоналізації

Купе Gunther Werks Irish Green показало бонуси персоналізації фото №1
Американське ательє Gunther Werks всього через тиждень після анонса моделі 993 Speedster Remastered представило новий проект з лінійки 993 Remastered, тобто рестомодов на основі Porsche 911 серії 993. Всього буде випущено 25 купе 993 Remastered, і одне з них - це зразок під назвою Irish Green Commission, замовлений і проданий в рамках партнерства Gunther Werks з Pagani Beverly Hills.
Купе Gunther Werks Irish Green показало бонуси персоналізації фото №2
Як і у всіх машинах серії 993 Remastered by Gunther Werks, американці використовували тут опозитний «шістку» 4.0 від Rothsport Racing з віддачею в 441 л.с. і 454 Н • м, доповнену «механікою». Гальмівні механізми взяті у Brembo, а підвіска доопрацьована з застосуванням компонентів від Eisenlohr Racing і JRZ Suspension Engineering. Щоб підтримати зовнішню зелене забарвлення, ательє поставило на купе анодовані зелені виносні резервуари амортизаторів, а в салоні - тахометр того ж кольору.
Купе Gunther Werks Irish Green показало бонуси персоналізації фото №3
Сидіння побудовані на каркасі з вуглепластика, розробленому самою фірмою Gunther Werks. Шкірою оброблені підлогові углеволоконние килимки і пряжки ременів безпеки, з того ж матеріалу - петлі, що замінюють внутрішні дверні ручки і нульова відмітка на кермі з алькантари. Всі ці дизайнерські деталі з`явилися при індивідуалізації проекту за програмою GW Studio. Ціна даного зразка не названа, проте по минулим роботам ательє ясно, що мова йде про півмільйона доларів понад вартість машини-донора.