Тираж електричного пікапа Ford F-150 вирішено збільшити | BOSS AUTO
укр|

Тираж електричного пікапа Ford F-150 вирішено збільшити

Тираж електричного пікапа Ford F-150 вирішено збільшити фото №1
Повністю електричний пікап Ford F-150, який повинен випускатися в споруджуваному нині центрі Ford Rouge Electric Vehicle (Дірборн) з 2022 року, викликав настільки великий інтерес з боку потенційних покупців, що компанія переглянула плани його випуску. Річний тираж американці постановили збільшити відразу на 50% в порівнянні з колишнім проектом (сама величина не озвучена). При цьому в прийдешньому центрі вирішено додати ще 200 робочих місць до тих трьох сотень, що були анонсовані у вересні.
Тираж електричного пікапа Ford F-150 вирішено збільшити фото №2
Ключовими для себе Ford вважає три електричні моделі: F-150 EV (показаний прототип), фургон E-Transit і паркетник Mustang Mach-E. До слова про кросовер-Мустангу. Його виробничий майданчик в Куаутітлане (Мексика) освоїть ще одну модель на тій же базі, анонсувала фірма. Пригадуються слова шефа Джима Фарлі про більш доступних електрокарах.
Тираж електричного пікапа Ford F-150 вирішено збільшити фото №3
У батарейного «сто п`ятидесятого» буде два електромотора (по одному спереду і ззаду). Потужність поки не розголошується, але компанія оголошувала, що це виявиться найпотужніша модель в лінійці F-150. Ще недавно був виявлений фордовский патент на додатковий «розширювач діапазону» до неї. Перетворювати безпосередньо сам електрокар в гібрид фордівці НЕ будуть (тим більше гібридний F-150 вже є), а замість цього можуть запропонувати демонтовані блок, що складається з якогось маленького ДВС, бака і генератора (як аксесуар). Все це разом упаковано в ящик, схожий на ящик для інструментів. Його можна поставити в вантажний відсік пікапа, біля кабіни. Такий генератор міг би використовуватися в далеких подорожах і зніматися, коли в ньому немає необхідності.