В Америці виставлений на продаж виробник суперкарів Falcon | BOSS AUTO
укр|

В Америці виставлений на продаж виробник суперкарів Falcon

В Америці виставлений на продаж виробник суперкарів Falcon фото №1
Нечасто в світі продаються автомобільні компанії. Тим більше якщо за них просять ціну, яку можна порівняти з ціною власне автомобіля або пари-трійки потужних спортивних машин. Але саме така доля спіткала маленьку американську фірму Falcon Motorsports з містечка Холлі (штат Мічиган).
В Америці виставлений на продаж виробник суперкарів Falcon фото №2
Заснована інженером і дизайнером Джефом Лемке в 2009 році, вона показала перший прототип купе Mach7 Falcon в 2010-му, а в 2012-му він перетворився на серійний варіант по імені Falcon F7 (тоді компанія Mach 7 Motorsports змінила назву на Falcon Motorsports). За деякими даними, за наступні роки фірмі вдалося побудувати всього сім «соколів», хоча творці моделі розраховували реалізовувати по 15 штук в рік. І ось тепер вся компанія «під ключ» виставлена ​​на продаж через сайт LoopNet всього за $ 675 000.
В Америці виставлений на продаж виробник суперкарів Falcon фото №3
У зазначену суму входять «інструменти, прес-форми, списки матеріалів та інші предмети, якими володіє Falcon, логотипи, слогани, товарні знаки, авторські права, ноу-хау, процеси, комерційні секрети, формули, винаходи, технічні дані, електронні бази даних , всі креслення, ліцензійні угоди, інша інтелектуальна і службова інформація, а також власність і ліцензії, необхідні для побудови автомобілів Falcon ». Плюс в ту ж суму включений один ходовий екземпляр суперкара F7. Про потенційних покупців фірми поки нічого не чутно.