Седани Cadillac Blackwing розкрили потенціал колишніх моторів | BOSS AUTO
укр|

Седани Cadillac Blackwing розкрили потенціал колишніх моторів

Седани Cadillac Blackwing розкрили потенціал колишніх моторів фото №1
Презентації моделей Cadillac CT4-V і CT5-V з приставкою Blackwing довелося чекати більше року, але тепер гештальт закритий. Від звичайної V-серії подзадержался через пандемію новинки відзначилися перекроєні бамперами, завидною кількістю вуглепластика і, звичайно, силовими агрегатами. Як і передбачалося, молодшому седану відрядили доопрацьовану бітурбошестёрку 3.6 від ідеологічного предка з ATS-V. На цей раз віддача мотора склала 479 к.с. (9) і 603 Н • м. Другий Blackwing успадкував «серце» седана CTS-V - двигун V8 6.2 з приводним нагнітачем, який генерує 677 сил (28) і 893 ньютон-метра (38).
Седани Cadillac Blackwing розкрили потенціал колишніх моторів фото №2
Від попередника мотор четирехдверка CT4-V Blackwing відрізняється парою турбокомпресорів з лопатями роторів з алюмінідами титану, колінчастим валом із зміненими противагами, а також більш продуктивною системою охолодження і мастила, впускний і випускний магістралями. Тяга на задню вісь йде через шестиступінчасту "механіку" з дводисковим зчепленням, системою узгодження оборотів і можливістю підвищення передачі без підняття ноги з педалі акселератора. Десятіступенчатий «автомат» доступний як опція, але позбавить двигун титанових шатунів. Розгін до 97 км / год - 3,8 с. Максимальна швидкість - 304 км / ч.
Седани Cadillac Blackwing розкрили потенціал колишніх моторів фото №3
Компресорна «вісімка» 6.2 седана CT5-V Blackwing може похвалитися 1,7-літровим нагнітачем, алюмінієвими головками циліндрів і титановими впускними клапанами. Відзначається, що впускная і випускна системи на 46% ефективніше, ніж у попередника. Седану запропонований той же комплект з коробок передач і задній привід, що і молодшому родичу. Вправа 0-97 км / год він виконує за 3,7 с, максимальна швидкість - 322 км / ч.
Седани Cadillac Blackwing розкрили потенціал колишніх моторів фото №4
Конкурентами модифікації Cadillac CT4-V Blackwing американцям бачаться такі моделі, як Audi RS3 (400 к.с., 480 Н • м) і Mercedes-AMG CLA 45 S (421 к.с., 550 Н • м). У CT5-V Blackwing противники ще страшніші - четирехдверка Mercedes-AMG E 63 S (612 к.с., 850 Н • м) і BMW M5 CS (635 к.с., 750 Н • м). Однак не будемо забувати і про 808-сильному (959 Н • м) монстра Dodge Charger SRT Hellcat Redeye. Передзамовлення на новинки вже відкритий. Вхідним квитком для покупки молодшого седана стануть мінімум $ 59 990. Ціни на старший Blackwing - від $ 84 990. Поставки почнуться в кінці цього літа.