Kia Concept EV9 випередить найбільший електрокар марки | BOSS AUTO
укр|

Kia Concept EV9 випередить найбільший електрокар марки

Kia Concept EV9 випередить найбільший електрокар марки фото №1
У четвер 11 листопада на офіційному YouTube-каналі з 11:00 по Москві пройде презентація під назвою Kia Sustainability Movement, що відображає «прихильність до стійкішого майбутнього». Цвяхом програми стане Kia Concept EV9 - прототип п`ятиметрового трирядного паркетника, чия поява "живцем" очікується на автошоу в Лос-Анджелесі (19-28 листопада). Серійний «бегемот» вийде не раніше за другу половину 2022-го.
Kia Concept EV9 випередить найбільший електрокар марки фото №2
Швидше за все, характеристики кросовера ми на онлайн-презентації не дізнаємося, зате зможемо оцінити дизайн, який все одно зміниться шляхом на конвеєр, і наслухаємося про стратегію Plan S, «вуглецеву нейтральність» і клієнтоорієнтованість. Ймовірно, EV9 та Ioniq 7 отримають двомоторну установку сумарною потужністю 230 кВт (313 к.с.) та батарею від фірми SK Innovation (ємністю 100 кВт•год) з робочою напругою 800 вольт.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.