Концепт Porsche Vision Gran Turismo розпочне гру навесні | BOSS AUTO
укр|

Концепт Porsche Vision Gran Turismo розпочне гру навесні

Концепт Porsche Vision Gran Turismo розпочне гру навесні фото №1
Четвертого березня 2022 року у продаж надійде Gran Turismo 7 - восьма частина гоночного симулятора для приставок Sony PlayStation 4 і 5. Компанія Porsche домовилася з японською студією Polyphony Digital і "вперше розробила автомобіль виключно для віртуального світу", хоча її моделі представлені у грі з 2017 -го (останнім став Taycan Turbo S). Віце-президент з маркетингу Роберт Адер не приховує, навіщо «намальований» концепт Porsche Vision Gran Turismo: «Ми можемо залучити молодь лише там, де народжуються її автомобільні мрії, у світі ігор».
Концепт Porsche Vision Gran Turismo розпочне гру навесні фото №2
Судячи з відеопрезентації (13 хвилин), концепт побудований у металі в натуральну величину. Чи здатний він їздити, неясно. Для купе заявлені повний привід і пікова потужність 820 кВт (1115 к.с.), що виростає в режимі овербуста до 950 кВт (1292 к.с.). Батарея ємністю 87 кВт • год забезпечує запас ходу 500 км (WLTP). Розгін до 100 км/год триває 2,1 с, до 200 км/год - 5,4. Максималка складає 350 км/год. «У частині інженерної експертизи ми з Porsche дотримуємося однієї і тієї ж філософії перфекціонізму. Ми розділяємо пристрасть до перегонів і дивимось у майбутнє автомобілів»

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.