BMW M4 Competition x Kith звернулися до вуличної моди | BOSS AUTO
укр|

BMW M4 Competition x Kith звернулися до вуличної моди

BMW M4 Competition x Kith звернулися до вуличної моди фото №1
Баварський автовиробник і нью-йоркський магазин модного одягу та аксесуарів Kith скооперувалися в створенні обмеженою 150 екземплярами серії купе BMW M4 Competition x Kith. Подібно до лютневого проекту M2 by Futura 2000, придуманому в співпраці з відомим американським художником Леонардом Макгурром, M4 Competition x Kith покликаний «підхопити атмосферу молодий і впливовою модною сцени, вийшовши на зростаючий ринок». На цей раз на настрій покупців повинен впливати засновник Kith Ронні Файг, до слова, є фанатом BMW.
BMW M4 Competition x Kith звернулися до вуличної моди фото №2
Двухдверкі M4 Competition x Kith оснащені турбошістіркою 3.0 з такою ж віддачею, що і на звичайній версії Competition (510 к.с., 650 Н • м), і також набирають першу сотню за 3,9 с. В оснащення додані гальма M Compound з червоними супортами з логотипом M, ковані диски M (19 дюймів спереду, 20 ззаду) і ковшоподібні сидіння M Carbon, пакет екстер`єру M Carbon, фари BMW Laserlight і ліхтарі BMW Individual Shadowline, углеволоконние вставки в інтер`єрі.
BMW M4 Competition x Kith звернулися до вуличної моди фото №3
Крім M4 Competition x Kith компанія показала два унікальні автомобілі. Це E30 M3, куплений нещодавно Ронні Файга і доопрацьований в BMW, а також BMW M4 Design Study by Kith - сучасна «емка», пофарбована в той же історичний відтінок Cinnabar Red, що і E30, і забезпечена логотипом Kith на кришці багажника замість напису M4 Competition. Ця пара покликана рекламувати проект M4 Competition x Kith (вона виставлена ​​в магазині Kith в Брукліні) і створити якусь візуальну зв`язок нинішньої «емки» від Kith c предком родом з вісімдесятих.
BMW M4 Competition x Kith звернулися до вуличної моди фото №4
Чому саме ця стара модель M3 з`явилася в даному проекті, пояснюється дитячими спогадами Файга. Він каже, що у його діда була така машина, і колись давно дід катав на ній Ронні. А ще в рамках цієї кооперації фірма Kith випустила колекцію з 96 предметів одягу і аксесуарів (природно, з символікою BMW). Поставки лімітованих купе BMW M4 Competition x Kith почнуться влітку 2021 року.