Компанія Lamborghini представила план електрифікації моделей | BOSS AUTO
укр|

Компанія Lamborghini представила план електрифікації моделей

Компанія Lamborghini представила план електрифікації моделей фото №1
Президент Automobili Lamborghini Стефан Вінкельман представив план по декарбонізації моделей і підприємства в Сант-Агата-Болоньєзе під назвою Direzione Cor Tauri, розрахований до 2030 року. Програма розділена на три етапи. Перший (2021-2022 рр.) - «Вираз вдячності до ДВС» у вигляді випуску нових машин, в тому числі раніше обіцяних в 2021-м двох суперкарів з V12. Компанія говорила, що буде триматися за ДВС, наскільки можливо. І ми скоро побачимо, що це означає на практиці.
Компанія Lamborghini представила план електрифікації моделей фото №2
Другий етап - гібридизація модельного ряду до кінця 2024 року. У тому числі намічений випуск першого серійного гібрида марки в 2023-м (у Сиана, нагадаємо, тираж був обмежений). До цього моменту в реалізацію плану Direzione Cor Tauri буде вкладено понад півтора мільярда євро, найбільша сума інвестицій в історії марки. До початку 2025 року викиди вуглекислого газу продукцією компанії повинні скоротитися наполовину.
Компанія Lamborghini представила план електрифікації моделей фото №3
Третій етап - перший повністю електричний суперкар Lamborghini (друга половина десятиліття). Це буде не електрична версія вже існуючого купе, але четверта нова модель в серійної лінійці бренду. Компанія також пояснила, що гасло Direzione Cor Tauri ( «Напрям на Cor Tauri») натякає на найяскравішу зірку в сузір`ї Тельця (вона ж «Око Тельця»), Альдебаран, і «уособлює рух марки Lamborghini до електричного майбутнього, при цьому залишаючись вірною серця і характером суперкарів з биком на капоті ». Власне електрокар і буде свого роду Cor Tauri в асортименті Lamborghini, найяскравішою моделлю, яку італійці хочуть зробити кращою в сегменті.