MAN запустить виробництво електричних тягачів | BOSS AUTO
укр|

MAN запустить виробництво електричних тягачів

MAN запустить виробництво електричних тягачів фото №1
Компанія MAN Truck & Bus прискорила перехід на комерційні автомобілі з нульовим рівнем викидів та показала "практично серійний" прототип електричної вантажівки. Виробництво великовантажних електровантажівок MAN у Мюнхені тепер планується запустити на початку 2024 року з першою партією 200 одиниць. Це майже на рік раніше, ніж планувалося спочатку, повідомила прес-служба компанії. Крім прискорення нарощування мобільності на електротязі, виробник комерційних автомобілів активізує дослідження в галузі водневої мобільності за підтримки влади Баварії. Дослідницький проект отримав назву "Баварський флот" (нім. Bayernflotte). Обсяг фінансування з боку держави становитиме 8,5 млн. євро.
MAN запустить виробництво електричних тягачів фото №2
В рамках проекту Bayernflotte компанія MAN спільно зі своїми промисловими партнерами Bosch, Faurecia та ZF розробить вантажівку на паливних елементах. У середині 2024 року прототипи передадуть п`ятьом клієнтам для випробувань у реальних умовах протягом одного року: компаніям BayWa, DB Schenker, GRESS Spedition, Rhenus Logistics та Spedition Dettendorfer. Втім, водневий напрямок у MAN Truck & Bus поки що вважають одним із перспективних – за оцінкою компанії достатня кількість «зеленого» водню та відповідна інфраструктура для машин на такому паливі з`явиться в Німеччині після 2030 року. Інша справа - батарейні машини, для яких MAN розробила власні техпроцеси складання акумуляторів на базі відкритого в червні минулого року технічного центру eMobility в Нюрнберзі.
MAN запустить виробництво електричних тягачів фото №3
Щоб звільнити місце на основному заводі в Мюнхені для початку серійного виробництва електровантажівок, на початку 2022 року компанія перенесла частину свого виробництва до польського Кракова. З цією метою виробничі потужності було збільшено майже втричі, а інвестиції у підприємство становили близько 130 мільйонів євро.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.