Штампи наше все: особлива версія Subaru BRZ та Toyota GR 86 | BOSS AUTO
укр|

Штампи наше все: особлива версія Subaru BRZ та Toyota GR 86

Штампи наше все: особлива версія Subaru BRZ та Toyota GR 86 фото №1
Subaru BRZ і Toyota GR 86 отримали особливу версію Cup Car Basic, яка відкриває шлях до професійних гонок. Майбутні власники зможуть взяти участь у тому числі в моносерії Toyota Gazoo Racing GR 86/BRZ Cup. Більшість змін спрямовані на підвищення безпеки та надійності на треку. Для цього встановлений каркас з горизонтальними дугами, а сидіння водія оснащене кріпленнями для шеститочкового ременя. Для кращого охолодження додано ще один масляний радіатор. Колісні диски мають намір залишити сталевими, тому що власники все одно їх змінюватимуть.
Штампи наше все: особлива версія Subaru BRZ та Toyota GR 86 фото №2
Силовий агрегат не відрізняється від дорожньої версії, яка доступна в Японії. У моторному відсіку працює 2,4-літрова оппозитна "четвірка" потужністю 235 к.с. та крутним моментом 250 Нм. Поєднується агрегат із шестиступінчастою механікою. Subaru має намір випускати по 30 екземплярів BRZ Cup Car Basic щороку, "Тойота" поки не оголосила тираж. Ціни вже відомі: BRZ коштуватиме 3 338 500 ієн ($28 900), GR 86 – 3 334 000 ієн ($28 900).
Штампи наше все: особлива версія Subaru BRZ та Toyota GR 86 фото №3
Цього сезону в моносерії Toyota Gazoo Racing GR 86/BRZ Cup буде п`ять перегонів. Перший заїзд пройде 16 липня на трасі Fuji Speedway, і далі на Sportsland Sugo, Tokachi Speedway, Suzuka Circuit та Okayama International Circuit. Беруть участь два класи: Professional (професійні гонщики) та Clubman (аматори).

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.