Mini Countryman Powered by X-raid вабить атмосферою ралі-рейдів | BOSS AUTO
укр|

Mini Countryman Powered by X-raid вабить атмосферою ралі-рейдів

Mini Countryman Powered by X-raid вабить атмосферою ралі-рейдів фото №1
Команда X-raid з німецького Требуре чотири рази вигравала ралі Дакар (з 2012 по 2015 рік) на кросовері Mini All4 Racing, а в 2020-м стараннями Карлоса Сайнса підтвердила клас, перемігши в категорії автомобілів на Mini John Cooper Works Buggy. У ролі техничек X-raid використовувала підготовлені паркетники Mini Countryman. Тепер же німці запропонували всім бажаючим відчути себе в ролі гонщика, купивши доопрацьовану в команді пятидверку Countryman Powered by X-raid. Автомобіль отримав перекроєні підвіску з ліфтом на 20 мм, а заміна коліс і шин додала до них ще 20, так що сумарне зростання дорожнього просвіту склав 40 мм.
Mini Countryman Powered by X-raid вабить атмосферою ралі-рейдів фото №2
Позашляхові шини з високою бічною стінкою і спеціально підібрані диски з широким кільцем на болтах, стійкі до ударів, - це чи не головне зовнішня відмінність Кантрімен Powered by X-raid від исходника. Але також тут значки MINI і інші шильдики виконані в чорному відтінку Piano Black, а на кузов додані помаранчеві акценти з великими літерами X. Опціонально запропоновані додаткові світлодіодні фари для позашляхових ділянок вояжів і алюмінієвий багажник на даху.
Mini Countryman Powered by X-raid вабить атмосферою ралі-рейдів фото №3
Явно перекроювати пропонується повнопривідні модифікації Кантрімен з дволітровими бензиновим і дизельним моторами потужністю від 136 до 190 сил. У Німеччині такі коштують від 32 655 до 38 016 євро. Вартість же самої конверсії і подробиці X-raid пропонує дізнаватися у неї індивідуально, так як багато залежить від обраного обладнання. Німці не вказали, чи годяться для перекроювання 220-сильний гібрид SE Countryman All4 і 306-сильна «запальничка» Countryman JCW. Але напевно за запитом замовника X-raid впорається і з таким завданням.