Apollo Evo розкриє можливості ДВЗ перед електричною ерою | BOSS AUTO
укр|

Apollo Evo розкриє можливості ДВЗ перед електричною ерою

Apollo Evo розкриє можливості ДВЗ перед електричною ерою фото №1
Німецька компанія Apollo Automobil, «дочка» Apollo Future Mobility Group, відома за гіперкар Intensa Emozione, представила на виставці China International Import Expo в Шанхаї нові розробки - гіперкар Apollo Project Evo, електричне купе Apollo EVision S і прототип розвізного фургона UME Barista. від сестринської компанії Apollo Advanced Technologies (AAT), що теж входить до групи.
Apollo Evo розкриє можливості ДВЗ перед електричною ерою фото №2
Компанія не розкрила технічні характеристики нової моделі, але згадала, що рух її наводитиме атмосферник. Найімовірніше, це високооборотний двигун V12 6.3 від Intensa Emozione, з подальшими покращеннями. Попереднє купе, нагадаємо, мало віддачу у 780 л.с. і 760 Нм, а тяга на задню вісь йшла через гоночну шестиступінчасту секвенталку Hewland із пневматичним механізмом перемикання. Ще Apollo заявила, що в Evo використані елементи активної аеродинамики: висувне та регульоване антикрило, похилі стабілізатори з рухомими пластинами, трикутні повітрозабірники по бортах.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.