Рестомод Porsche 911 вартістю $750.000 | BOSS AUTO
укр|

Рестомод Porsche 911 вартістю $750.000

Рестомод Porsche 911 вартістю $750.000 фото №1
Фірма Singer Vehicle Design, відома чудовими рестомодами на базі Porsche 911, показала перший у своїй історії турбований дорожній спорткар. Проект під назвою Turbo Study ініційований на численні прохання клієнтів і покликаний об`єднати традиційний для ательє підхід до реставрації, коли в машині перекроюється чи не все, з серйозними характеристиками потужності. Віддача «бітурбошестерки» у таких рестомодах «починається» із 450 кінських сил. Є вибір типу приводу - задній або повний, - а також значний список опцій, в який включені, наприклад, вуглець-керамічні гальмівні диски, підігрів сидінь і круїз-контроль.
Рестомод Porsche 911 вартістю $750.000 фото №2
Як і всі рестомоди "Зінгера", Turbo Study базується на шасі Porsche 911 покоління 964 (1989-1993). У спорткара повністю вуглепластиковий кузов у ​​стилі 911 Turbo середини 70-х, але переосмислений естетично та функціонально. Наприклад, «акулячими плавниками» на задніх крилах тут замасковані повітрозабірники, через які повітря надходить у моторний відсік, а спойлер «китовий хвіст» зроблений довшим і вище оригіналу, що додало стабільності.
Рестомод Porsche 911 вартістю $750.000 фото №3
Двигун Turbo Study – чергова ітерація опозитної «шістки» Ханса Мецгера, легендарного моториста Porsche. Агрегат об`ємом 3,8 літра оснащений двома турбокомпресорами Borg-Warner від нинішнього «911-го» та електроннокерованими перепускними клапанами, а видає як мінімум 450 сил та 542 Нм моменту. На прохання замовника віддачу, звичайно, можуть і наростити, плюс додати спортивний випуск. Пару "бітурбошестірки" складає шестиступінчаста "механіка" Getrag. До того ж можна вибирати між заднім та повним приводом, причому останній – власна розробка Singer на основі трансмісії Porsche 993 з центральною віскомуфтою. Під турбодвигун адаптовані АБС, система стабілізації та гальма, які за доплату можуть бути вуглець-керамічними. У списку опцій - люк, всесезонні шини, сидіння з підігрівом та електрорегулювання або карбонові «ковші», бездротова зарядка і комплект дорожніх сумок.
Рестомод Porsche 911 вартістю $750.000 фото №4
На фото - перший клієнтський Turbo Study, пофарбований у блакитний відтінок Wolf Blue у поєднанні з піщаним салоном Malibu Sand. Заднеприводний спорткар задуманий як «гран туризмо», тому оснащений підвіскою з комфортними налаштуваннями, кондиціонером, вуглець-керамічними гальмівними дисками і сидіннями з електроприводом. Ціна машини не розкривається, але, за даними Top Gear, вартість турбованих Singer стартує з 750 000 доларів.
Рестомод Porsche 911 вартістю $750.000 фото №5
Довідково: за 400 тисяч євро (близько 460 тисяч доларів) можна купити рестомод Porsche 911 RST Backdate від майстерні Rosenberger Classics. Він оснащений 677-сильною оппозитною «бітурбошестеркою» 3.6, шестиступінчастою «механікою», а також гальмами і повнопривідною трансмісією з механічним диференціалом ззаду і вискомуфтою в центрі від Turbo-версії Porsche 993. Підвіска , крила, кришка моторного відсіку та дах) відтворені з вуглепластику.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.