Гонщики Ле-Мана збудували суперкар на шасі Ferrari F12tdf | BOSS AUTO
укр|

Гонщики Ле-Мана збудували суперкар на шасі Ferrari F12tdf

Гонщики Ле-Мана збудували суперкар на шасі Ferrari F12tdf фото №1
На автодромі Яс Марина в Абу-Дабі відбулася їздова презентація суперкара Veloqx Fangio, побудованого гоночною командою Veloqx на шасі Ferrari F12tdf. Цей автомобіль вже потрапляв у поле зору навесні 2021 року, але тоді журналісти припустили, що він називатиметься F125tde (Tour de Espa?a). Дводверка виділяється панорамним склінням, як у Koenigsegg; зрослим із панелями кузова двосекційним антикрилом; розвиненим дифузором та вихлопом у стилі McLaren.
Гонщики Ле-Мана збудували суперкар на шасі Ferrari F12tdf фото №2
Британська команда Veloqx відома як переможець марафону «12 годин Себрінга» та срібний призер «24 годин Ле-Мана», але їх новий проект виходить далеко за межі автоспорту. За наявними даними, дводверка Fangio буде випущена обмеженою серією, проте ні вартість, ні технічні характеристики поки що не оголошені. Імовірно, машина використовує шасі Ferrari F12tdf, а її дванадцятициліндровий двигун не тільки розвиває близько 800 кінських сил, але ще й працює на біопаливі.
Гонщики Ле-Мана збудували суперкар на шасі Ferrari F12tdf фото №3
Візуально Fangio виділяється панорамним склінням кабіни в стилі Koenigsegg, двосекційним антикрилом та масивним дифузором. Все це результат трьох років CFD-моделювання. Кожен вигин кузова був ретельно прорахований на комп`ютері, а значить, потоки повітря ніде не «застрягають» і не викликають непотрібних завихрень, плюс автомобіль генерує більше притискної сили. Також відомо, що демонстраційний екземпляр суперкара оснащений гоночними гальмами та сліками, як у машин класу LMP2. Звичайний Ferrari F12tdf задовольнявся атмосферним V12 6.3 потужністю 780 кінських сил і 705 Нм моменту, що крутить, міг розганятися до «сотні» за 2,9 секунди і розвивати 340 кілометрів на годину. Але з такою агресивною зовнішністю Veloqx Fangio просто повинен бути потужнішим навіть за лімітовану Daytona SP3, в активі якої 840 сил. 

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.