Fiat E-Ducato поманив клієнтів вигодою в експлуатації | BOSS AUTO
укр|

Fiat E-Ducato поманив клієнтів вигодою в експлуатації

Fiat E-Ducato поманив клієнтів вигодою в експлуатації фото №1
Різноманітність версій вена Fiat Ducato радикально зросла: вчора в Європі був відкритий прийом замовлень на чисто електричний варіант машини, названий E-Ducato від 60 300 євро. Італійці підкреслюють, що це сім`я, що складається з панельного фургона, шасі з кабіною, а також чисто пасажирських версій в трьох варіантах по колісній базі і трьох по висоті. До того ж можна вибрати обсяг тягової батареї: 47 кВт • ч з запасом ходу 183-235 км по циклу WLTP City (в залежності від розмірів вена) або 79 кВт • ч (293-371 км ходу).
Fiat E-Ducato поманив клієнтів вигодою в експлуатації фото №2
E-Ducato комплектується бортовим зарядником змінного струму на 7, 11 або 22 кВт, в залежності від модифікації. У вигляді опції поставляється пристрій постійного струму, готове заряджати акумулятор при потужності до 50 кВт. В останньому випадку можна поповнити запас ходу на 100 км менше ніж за 30 хвилин. Призводить вен в рух електромотор з віддачею 122 л.с. і 280 Н • м. Максималка обмежена електронікою на скромному рівні в 100 км / ч, заради заощадження енергії. Цього має вистачати для амплуа «доставка на останній милі» або перевезень в ближньому передмісті.
Fiat E-Ducato поманив клієнтів вигодою в експлуатації фото №3
Автомобіль дозволяє їздити в одну педаль (коли рекуперація включається відразу при відпуску педалі газу) і вибирати режим силової установки (Normal, Eco, Power). Система Mopar Connect пов`язує машину з Мережею, а також дозволяє управляти рядом функцій віддалено, зокрема, перевіряти заряд батареї і виставляти параметри зарядки. В оснащення E-Ducato входять стеження за смугою і знаками. Рекламуючи новачка, компанія запевняє, що в обслуговуванні такої вен на 40% дешевше дизельного аналога (простого Ducato), а економія на паливі в реальних умовах експлуатації становить 15 000 євро за 150 000 км пробігу. Поставки вена замовникам почнуться в кінці березня.