Всі моделі Aston Martin отримають начинку від AMG | BOSS AUTO
укр|

Всі моделі Aston Martin отримають начинку від AMG

Всі моделі Aston Martin отримають начинку від AMG фото №1
Найближчим часом компанія Aston Martin представить план розвитку, але у видання Autocar вже є інформація про найважливіші пункти з цього послання. Зокрема, англійці підтвердили, що проект Valhalla в його нинішньому вигляді заморожений. Гіперкар вже відправився на переробку, в рамках якої власний гібридний агрегат з бітурбомотором V6 3.0 замінять бензоелектричних установкою Mercedes-AMG. Мабуть, мова йде про систему E Performance з двигуном V8 і синхронним електромотором. Сумарна віддача досягає 816 сил, а крутний момент перевищує 1000 Н • м.
Всі моделі Aston Martin отримають начинку від AMG фото №2
У найближчі роки електрифікація Астон Мартинов буде проходити швидкими темпами. Перший гібрид бренду з`явиться вже в 2021 році. Це буде кросовер DBX з технікою від моделей Mercedes-AMG 53 - рядної наддувной «шісткою» 3.0 (435 к.с. і 520 Н • м) і 48-вольта стартер-генератором EQ Boost (16 к.с., 250 Н • м). На 2023 рік заплановано дебют гібрида DBX, а також переднемоторного Астон Мартинов з установкою E Performance від «заряджених» Мерседесів. Тоді ж моделі Vantage, DB11 і DBS Superleggera піддадуться серйозної модернізації, щоб протриматися у виробництві до того моменту, поки британці не відмовляться від випуску машин з ДВС.
Всі моделі Aston Martin отримають начинку від AMG фото №3
Перші повністю електричні Астон почнуть виходити на ринок з 2025 року. Принципово нові моделі запозичать мерседесовской архітектуру MEA, на якій вже побудований ліфтбек Mercedes EQS. Очікуються і літій-іонні тягові батареї на 100 кВт • год, і опціональні бортові зарядні пристрої на 350 кВт. І в один рік дебютують електричні спорткар і кросовер, який виявиться п`ятидверкою DBX другого покоління. До 2030-го 90% моделей англійського бренду перетворяться в гібриди або електрокари, а частина, що залишилася буде адресована тим ринкам, де машини з ДВС збережуть сильні позиції.