Бренд Ora представив ретрокар і електричний кросовер | BOSS AUTO
укр|

Бренд Ora представив ретрокар і електричний кросовер

Бренд Ora представив ретрокар і електричний кросовер фото №1
Флагманський фастбек марки Ora, який виступав під умовним позначенням Conceptcat і розсекречений ще перед прем`єрою на Шанхайському автошоу, отримав ім`я Lightning Cat. А компанію «блискавки» на виставці склали ретрокар, який опинився «кішкою-панком» Punk Cat (підозріло модна тема), і паркетник Big Cat. Технічних даних прототипу фірма не надала, хоча китайські ЗМІ пишуть, що вже в четвертому кварталі «кішка-панк» стане серійною. Передбачуване спорідненість з «хорошою кішкою» (Ora Good Cat) могло б дати машині мотор на 105 кВт (143 к.с., 210 Н • м) і пробіг більше 500 км (NEDC) на одній зарядці. Зате марка розповіла про подальший прогрес в начинці «кішок». З перспективних розробок згадані нові безпечні в пожежному відношенні батареї без кобальту, що володіють солідною питомою ємністю в 265 Вт • год / кг і зарядкою з 20% до 80% за дев`ять хвилин.
Бренд Ora представив ретрокар і електричний кросовер фото №2
Також нові «кішки» отримають автопілот AI-Feed, «найкраще розуміє жінок», з потужним чіпом Qualcomm, інтелектуального асистента, що використовує технології нейромережі, щоб підлаштовуватися під потреби користувача, в тому числі визначати настрій по виразу обличчя, запам`ятовувати «реакцію на пилок навесні »і дає рекомендації не тільки по водінню, але і здоров`ю. Він буде контролювати пульс і температуру тіла, допоможе записатися на прийом до лікаря (запис машини на ТО ми бачили, а це новий крок). Асистент також буде зв`язуватися з «розумним будинком», дозволяючи з машини запускати кондиціонер або водонагрівач. Бренд Ora всіляко підкреслює свою орієнтованість на жінок. За задумом розробників, майбутні «кішки» підкажуть їм, як підготуватися до візиту гостей, якщо ж господиня втомиться, включать улюблену музику і поміняють настройку сидіння. А звичайне макіяжні дзеркала в машині від Ори отримає «кільцеву заповнює лампу» (ця знахідка названа «дзеркало принцеси»). Марка веде активність і поза автомобільної тематики, пропагуючи спорт і моду. Нещодавно Ora випустила спільно з фірмою Hankou воду з гіалуроновою кислотою, корисну для шкіри.
Бренд Ora представив ретрокар і електричний кросовер фото №3
«Велика кішка», Ora Big Cat, по кузову і салону є клоном компактного паркетника Wey Macchiato (марка Wey, як і Ora, належить концерну Great Wall). Але якщо Macchiato буде виключно гібридом, то Big Cat - електрокар. Природно, тут використана та ж модульна платформа Lemon, що і у декількох останніх машин концерну, в тому числі Хавейлов. Тільки замість ДВС тут два електродвигуни (по одному на вісь). Характеристик поки немає. Зате у виставкового зразка є 14-дюймовий центральний екран і проекційний дисплей.