Гіперкар Farnova Othello сповістив про нову електричної марці | BOSS AUTO
укр|

Гіперкар Farnova Othello сповістив про нову електричної марці

Гіперкар Farnova Othello сповістив про нову електричної марці фото №1
Компанія Farnova Automotive з Шеньчженя, заснована в 2019 році, представила в Пекіні прототип (Proto 1) електричного гіперкара Othello, який з червня 2022 буде випускатися на новому заводі в Чанде тиражем 200 одиниць на рік. Двомоторний установка нібито розвиває 1350 кВт (1835 к.с., 12 000 Н • м), забезпечуючи розгін до сотні за 1,8 с (до 300 км / год за 8,5) і максималку в 420 км / ч. Літієво-іонна батарея ємністю 75 кВт • ч, поставлена ​​шведською фірмою Northvolt, обіцяє запас ходу в 600 км (NEDC). Зарядка займає від 30 хвилин до шостої години, в залежності від терміналу. Орієнтовна ціна Othello посилання - 1 860 000 юанів ($ 288 тисяч).
Гіперкар Farnova Othello сповістив про нову електричної марці фото №2
Farnova Group Holdings під керівництвом Геньліня Го діє з 2000 року і торгується на Гонконгській біржі. Гроші приносить підрозділ Farnova Yachts, яке виробляє і продає розкішні яхти довжиною від 10 до 40 м. У вересні 2020 го Farnova показала в своєму яхт-клубі двухдверку EV-Sedan, яка виявилася копією купе Qiantu K50.

Компанія пояснила, що дає моделі «нове життя», оскільки фірма Qiantu Motor зазнає серйозних фінансових труднощів. Мовляв, з нею вже підписано угоду про стратегічну співпрацю. «Седан» проте зник з медійного поля, а тепер з`явився Othello. Він виконує функцію рекламного гало-кара, адже з 2023-го Farnova, судячи з її сайту, хоче випускати електричні автобуси, пікапи, кросовери, мінівени і седани.


Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.