Silverado EV вийде як доступний побратим Хаммера EV | BOSS AUTO
укр|

Silverado EV вийде як доступний побратим Хаммера EV

Silverado EV вийде як доступний побратим Хаммера EV фото №1
В рамках стратегії електрифікації марка Chevrolet в середньостроковій перспективі випустить на ринок кілька оригінальних моделей. Крім вже миготять на випробуваннях компактного паркетника Bolt EUV (побратима Buick Velite 7), «екологічний» доповідь концерну GM згадує про безіменному поки середньорозмірний кросовер Chevrolet і про перший для марки полноразмерном електричному пікапі, умовно позначеному як Chevrolet BET Truck. Для нього навіть вказано запас ходу на одній зарядці «більше 400 миль» (понад 643 км).
Silverado EV вийде як доступний побратим Хаммера EV фото №2
За неофіційними даними, для пікапа BET Truck заготовлена ​​платформа BT1, повідомляє видання Autoevolution. Буква B, очевидно, означає Battery, а T1 натякає на деякий перетин з «візком» T1 від нинішніх Silverado і Сієрра. Однак ми чекаємо акумулятори Ultium і окремі технічні рішення від гнучкої глобальної електричної платформи концерну GM.
Silverado EV вийде як доступний побратим Хаммера EV фото №3
Сама ця глобальна електрична платформа, як відомо, дістанеться паркетнику Cadillac Lyriq. Крім нього бренд Cadillac підготує до виходу ще кілька чистих електрокарів: повнорозмірний трьохрядний кросовер в дусі Ескалейд, кросовер поменше, але теж трьохрядний, паркетник в розмірах XT4 і флагманську ультрарозкішний модель Celestiq. Марка GMC підтримає цей «зелений» порив, додавши до вже анонсованого пікапу Hummer EV батарейний позашляховик Hummer EV SUV.