Ательє Maggiore заявило про себе рестомодом Ferrari 308M | BOSS AUTO
укр|

Ательє Maggiore заявило про себе рестомодом Ferrari 308M

Ательє Maggiore заявило про себе рестомодом Ferrari 308M фото №1
Майстерня Maggiore організована італійцем Джанлукою Маджоре в минулому році, і це її перший проект. Почати в бюро вирішили з будівлі рестомода 308M на базі культового купе Ferrari 308, яке випускалося протягом десяти років з 1975-го. В якості основи залишили оригінальне, але модернізоване шасі, кузовні панелі замінили вуглепластиковим компонентами, інтер`єр переробили з використанням сучасних матеріалів, а заводський мотор V8 2.9 відновили і допрацювали. Відзначимо, що в ательє не обмежаться одним екземпляром і планують поставити збірку подібних рестомодов на потік.
Ательє Maggiore заявило про себе рестомодом Ferrari 308M фото №2
Новий обвіс з вуглепластика розроблений в партнерстві з голландською студією дизайну Стефана Шолта, який має досвід співпраці з Mini. З композиту виконано практично все, включаючи кришку двигуна і дифузор. Двері залишилися алюмінієвими з міркувань безпеки, але за бажанням замовника їх теж замінять на полегшені. За технічну частину відповідала фірма Italtecnica, без малого 30 років працює в області автоспорту, а також реставрують цивільні автомобілі. Колія спереду розширена на 50 мм, ззаду - на 100. Підвіска обзавелася регульованими амортизаторами і пружинами Koni.
Ательє Maggiore заявило про себе рестомодом Ferrari 308M фото №3
Механіки розібрали мотор і зібрали його на нових компонентах. Оригінальні гільзи замінили на збільшені, поршні - на ковані з графітовим покриттям і модифікованої головкою. Також агрегат зі збільшеним до 3,1 л об`ємом отримав нові високопродуктивні клапани і спортивні розподільчі вали, а уприскування палива тепер регулюється електронним блоком. Випускна система виконана з нержавіючої сталі. В результаті віддача італійської «вісімки» виросла з 255 до 300 к.с. (І 300 Н • м). П`ятиступінчаста «механіка» теж отримала обновки - гоночне зчеплення і полегшений маховик. Динамічні характеристики не розголошуються.
Ательє Maggiore заявило про себе рестомодом Ferrari 308M фото №4
Всередині, крім шкіри, широко застосовані алюміній і алькантара. Центральний тунель - углепластіковий. Ергономіка поліпшена за рахунок нової архітектури обшивок дверей, також виконаних з композиту. В ательє кажуть, що рестомоди будуть кастомизировать під кожного клієнта індивідуально аж до найдрібніших деталей. Також передбачений комплект оригінальних аксесуарів, одягу і сумок. Збірку налагодять в італійському містечку Форте-дей-Мармі. Споруда автомобіля «під ключ» обійдеться приблизно в € 500 000. Зазначимо, що оригінальне купе Ferrari 308 в Європі можна знайти за € 70 000 євро.