Компанія Volkswagen попрощалася з моделлю e-Golf | BOSS AUTO
укр|

Компанія Volkswagen попрощалася з моделлю e-Golf

Компанія Volkswagen попрощалася з моделлю e-Golf фото №1
Сьогодні з конвеєра фольксвагеновской скляній мануфактури в Дрездені зійшов останній електричний хетч e-Golf. Завод почав підготовку до серійного випуску наступника - електрокара Volkswagen ID.3. Таким чином, «ай-ді-третій» розширить свою географію виробництва. Зараз його випускає завод в Цвіккау.
Компанія Volkswagen попрощалася з моделлю e-Golf фото №2
Хетч e-Golf відкрив для Фольксвагена напрямок масових електромобілів і став досить популярним в Європі, особливо вдома, в Німеччині, а також в Норвегії. На старті (прем`єра моделі відбулася восени 2013-го) машина мала електромотором з віддачею 115 л.с.і 270 Н • м, батареєю на 24,2 кВт • год, що давала пробіг в 190 км по циклу NEDC. У листопаді 2016 року модель була оновлена, при цьому мотор збільшив віддачу до 135 к.с. і 290 Н • м, батарея підросла до 35,8 кВт • год, а запас ходу - до 300 км (NEDC).
Компанія Volkswagen попрощалася з моделлю e-Golf фото №3
Електричний Golf непогано послужив компанії і навіть виступив як база для експериментальних безпілотників. Через хорошого попиту і бажання скоротити середні викиди по модельному ряду життя «і-гольфу» навесні 2020 го німці продовжили «як мінімум до осені», а виявилося - майже до кінця 2020-го. Варто додати, що прощання з «і-гольфом» - це ще й прощання з Гольфом сьомого покоління в Європі. Адже його версії з ДВС припинили тут випускати ще в 2019-м (але локальний «сьомий» Golf з ДВС все ще можна купити в Китаї і США).