Alfa Romeo назвала дату прем'єри свого загадкового SUV | BOSS AUTO
укр|

Alfa Romeo назвала дату прем'єри свого загадкового SUV

Alfa Romeo назвала дату прем'єри свого загадкового SUV фото №1
Прем`єру Alfa Romeo Tonale призначено на 8 лютого 2022 року. Так, Alfa Romeo Tonale отримає захисний пластиковий «обважування» - накладки на пороги, захист арок, що плавно переходить у задній дифузор із вбудованими спареними патрубками системи вихлопу. Передок прикрашений фірмовим логотипом Alfa Romeo «Trilobo» та характерними решітками «Scudetto». З боків від неї знаходяться вузькі світлодіодні фари, які складаються із трьох сегментів кожна. У задній частині авто - тонкі світлодіодні ліхтарі, що є симетричним відображенням передньої оптики.
Alfa Romeo назвала дату прем'єри свого загадкового SUV фото №2
В обробці інтер`єру використовується полірований алюміній, натуральна шкіра та алькантара. Також в салоні - цифрова панель приладів (12,3 дюйма) і екран мультимедіа (10,25 дюйма). 

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.