Купе Nissan Z отримає дев'ятиступеневою «автомат» | BOSS AUTO
укр|

Купе Nissan Z отримає дев'ятиступеневою «автомат»

Купе Nissan Z отримає дев'ятиступеневою «автомат» фото №1
Учасник спільноти 400zclub з посиланням на інсайдерів опублікував ряд параметрів моделі, спадкоємиці купе Nissan 370Z. Індексу 400Z, всупереч очікуванням, не буде. В Японії двухдверка, як і раніше, буде називатися Nissan Fairlady Z, а на інших ринках - просто Nissan Z без цифр. Підтверджено 405-сильна бітурбошестёрка 3.0 VR30DDTT, як на Infiniti Q60. А ось коробка передач здивувала. Ранні прогнози обіцяли семідіапазонний «автомат». А буде - дев`ятиступеневою Mercedes-Benz 9G-Tronic, у виконанні від Jatco.
Купе Nissan Z отримає дев'ятиступеневою «автомат» фото №2
Мова про ту ж трансмісії, що була впроваджена на пікапі Nissan Titan восени 2019 го. Вона незабаром повинна поширитися на всі Ніссан і Infiniti, що базуються на задньопривідних платформах. Крім неї буде запропонована і шестиступінчаста "механіка". Інсайдери назвали і стартову ціну на Nissan Z в США, $ 34 995, що трохи дорожче нинішнього прайсу базової версії 355-сильного Ніссана 370Z $ 30 090, але відчутно нижче, ніж оцінюється за океаном 258-сильна базова Toyota GR Supra з турбочетвёркой 2.0 $ 42 990.
Купе Nissan Z отримає дев'ятиступеневою «автомат» фото №3
Будуть запропоновані пакети оснащення. Перший Type S: більш товсті стабілізатори поперечної стійкості, гальма Brembo (замість Akebono «в базі»), інші технічні доопрацювання. Другий Type T: шкіряна обробка, електропривод крісел, обігрів і охолодження сидінь, адаптивний круїз-контроль, моніторинг сліпих зон. Ці пакети можна буде поєднувати. Кожен коштує $ 5000. Пізніше вийде версія Nismo, і відрізнятися від базової вона буде не тільки декором, гальмами або вихлопною системою. Але особливих подробиць поки немає.