Continental GT3 Pikes Peak став самим екстремальним Bentley | BOSS AUTO
укр|

Continental GT3 Pikes Peak став самим екстремальним Bentley

Continental GT3 Pikes Peak став самим екстремальним Bentley фото №1
З моделлю Bentley Continental GT3 Pikes Peak британська фірма має намір перемогти в гонці на Пайкс-Піке 2021 року в категорії Time Attack 1. Виробник назвав це купе найекстремальнішим дорожнім спортивним автомобілем в історії бренду. І поділився деякими результатами фінальних тестів. Оголошено віддача переробленої бітурбовосьмёркі 4.0 - більше 760 к.с. і 1000 Н • м показані на стенді. Компанія уточнила: в гонці параметри налаштування будуть ще вище.
Continental GT3 Pikes Peak став самим екстремальним Bentley фото №2
Для порівняння, адаптований до кільцевих трасах Continental GT3 покладається на наддувний V8 4.0 потужністю понад 557 к.с., простий дорожній Bentley Continental GT V8 - це «всього лише» 550 л.с., 770 Н • м. Ну а купе Bentley Continental GT, яке в 2019-м стало кращим на Пайкс-Піке серед серійних автомобілів, використовувало мотор W12 6.0 з віддачею в 635 л.с. (900 Н • м).
Continental GT3 Pikes Peak став самим екстремальним Bentley фото №3
Тюнінг двигуна доповнений змінами в шасі. Заради стійкості в поворотах тут були зменшені кути розвалу коліс спереду і ззаду. На купе поставили найм`якший комплект пружин і стабілізаторів поперечної стійкості, щоб поліпшити перерозподіл ваги на гальмуванні. Задні вікна були замінені повітрозабірниками, що направляють потік в додаткові радіатори, збільшені задні приводні вали, а гальма отримали рідинне охолодження. Гоночна трансмісія адаптована від GT3. Весь проект подається під «зеленим» соусом. Адже мотор буде харчуватися біопаливом (октанове число 98 RON), завдяки чому викид вуглекислого газу виявиться на 85% нижче, ніж при використанні пального, зробленого з викопного сировини.