Концепт Mini Strip оголив батарейний хетчбек Cooper SE | BOSS AUTO
укр|

Концепт Mini Strip оголив батарейний хетчбек Cooper SE

Концепт Mini Strip оголив батарейний хетчбек Cooper SE фото №1
Компанія MINI і 75-річний британський модельєр Пол Сміт представили 12 серпня в Лондоні черговий спільний проект - шоу-кар Strip на основі електричної трехдверки Mini Cooper SE. В результаті «радикального стриптизу» хетчбек позбувся майже всієї декоративного оздоблення зовні та всередині. Навмисно грубе роздягання пройшло під девізом «Простота, прозорість, екологічність».
Концепт Mini Strip оголив батарейний хетчбек Cooper SE фото №2
Бренди MINI і Paul Smith вважають, що за допомогою концепту Strip висловилися про раціональне використання ресурсів в дизайні і сталий розвиток автоіндустрії. «У нас один і той же сміливий образ мислення про майбутнє. Ми пишаємося, що разом зробили таке сильне заяву », - зазначив Олівер Хейлмер. «Я знаю і люблю Cooper SE. Думаю, ми створили щось дійсно унікальне, повернувшись до основ », - додав Пол Сміт.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.