Седан BMW M3 змінився в бюро AC Schnitzer комплексно | BOSS AUTO
укр|

Седан BMW M3 змінився в бюро AC Schnitzer комплексно

Седан BMW M3 змінився в бюро AC Schnitzer комплексно фото №1
Ательє AC Schnitzer заявило, що побудувало потужну третю серію на основі актуального BMW M3 (G80). Щодо рекорду бюро не зовсім коректно, адже в минулому поколінні (F80) нам траплялися приклади зовсім вже екстремального тюнінгу (скажімо, 1000 л.с. і 1100 Н • м від ательє GP infinitas). Але нинішню «емку» тюнери тільки освоюють. Навесні фірма Manhart представила 590-сильний седан. Тепер бюро AC Schnitzer форсувало M3 Competition c 510 сил і 650 Н • м до 590 к.с. і 750 Н • м
Седан BMW M3 змінився в бюро AC Schnitzer комплексно фото №2
Доробки седана включають спортивний вихлоп AC Schnitzer з трубами з нержавіючої сталі і з квартетом 110-міліметрових вуглепластикових вихлопних патрубків, заниження підвіски спереду на 15-20 мм (ззаду збережена стандартна висота) за рахунок комплекту пружин, до них опціонально йде регульована по зусиллю на стисненні і відбої підвіска RS з койловеров. Диски тут діаметром 20 дюймів (шини 285/30 і 295/30, спереду / ззаду), причому запропоновані близькі по дизайну ковані AC3 і легкосплавні AC1.


Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.