«Класичний» Chery Tiggo 3 повернувся в новому виданні | BOSS AUTO
укр|

«Класичний» Chery Tiggo 3 повернувся в новому виданні

«Класичний» Chery Tiggo 3 повернувся в новому виданні фото №1
Компакт Chery Tiggo 3 вважається в Китаї «класикою» і «ветераном», знайшли більш 1,5 млн господарів «по всьому світу». Глобальна модель почала кар`єру в 2005 році під ім`ям Tiggo і дожила до наших днів в першому поколінні за рахунок рестайлінг. Нове видання, чия назва можна перевести як Classic Premium Edition, повернуло паркетнику вигляд зразка 2014-2018 років. Чотири комплектації оцінені в 59 900-80 900 юанів. Поточний Tiggo 3 коштує рівно стільки ж і оснащується майже так само. Він покинув Росію влітку 2020 го, поступившись дорогою Tiggo 4 (він же Tiggo 5x).
«Класичний» Chery Tiggo 3 повернувся в новому виданні фото №2
Tiggo 3 Classic доступний з двома агрегатами. «У базі» йде бензиновий атмосферник 1.5 (116 к.с., 143 Н • м) з п`ятиступінчастою "механікою". Інші варіанти оснащені турбочетвёркой 1.5 (156 к.с., 230 Н • м) при вариаторе з дев`ятьма віртуальними ступенями. Привід, як завжди, передній. Одним з вагомих аргументів на користь «класики» виступає обсяг багажника в 550-1800 л, хоча китайці зазвичай не вимірюють відсіки в літрах. 


Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.