Nissan Micra скорегував асортимент версій | BOSS AUTO
укр|

Nissan Micra скорегував асортимент версій

Nissan Micra скорегував асортимент версій фото №1
Майбутню, шосту, Мікро, як недавно було оголошено, розробить Renault. Ну а поки на ринку ще якось тримається хетч Nissan Micra п`ятого покоління, представлений в 2016-м. В Європі за січень - вересень нинішнього року продано 30 657 штук (-40% до 2019-го). Підігріти інтерес компанія намагається регулярними невеликими оновленнями. Сьогодні фірма представила поліпшену Мікро.
Nissan Micra скорегував асортимент версій фото №2
Зокрема, європейське відділення відрапортував про «спрощення вибору» до п`яти варіантів машини (на деяких ринках їх було сім, не рахуючи різних двигунів). До комплектації Visia, Acenta і Tekna компанія додала вже відомий N-Sport. У минулому році його заявляли лише як «спеціальну» версію, тепер же - як частина звичайної лінійки. А ще - компанія представила абсолютно новий варіант N-Design.
Nissan Micra скорегував асортимент версій фото №3
До комплектації Tekna компанія залучає любителів сучасної електроніки. Тут можна побачити, наприклад, систему навколишнього бачення з функцією виявлення рухомих об`єктів, моніторинг сліпих зон, аудіосистему Bose Personal, яка за рахунок акустики в підголівнику поставляє високоякісний звук персонально водієві. Європейська Micra покладається на бензинові літрові турботройкі (100 к.с., 160 Н • м; 100 к.с., 144 Н • м; 117 к.с., 180 Н • м), поєднані з варіатором або з «механікою» (п`ять або шість передач, в залежності від мотора). Ціна на Мікру в Німеччині, наприклад, починається з 12 662 евро.