Родстер AC Cobra Series 4 Electric підготовлений до серії | BOSS AUTO
укр|

Родстер AC Cobra Series 4 Electric підготовлений до серії

Родстер AC Cobra Series 4 Electric підготовлений до серії фото №1
Нескінченне «відродження» фірми AC Cars триває. Сьогодні британці займаються тим, чим і десятки років тому, - перевипускають різні інтерпретації моделі Cobra (або Ace), славу якої в 60-х приніс американець Керролл Шелбі. На вибір у компанії є і класичні родстери з «вісімками» Chevrolet 6.2, і лімітовані машини з фордовским агрегатом 2.3 EcoBoost, і навіть версії на електротязі. Останні значаться як Series 1 Electric, але за нинішніми мірками характеристики їх 312-сильного електромотора не вражають. А ось новинка AC Cobra Series 4 Electric - зовсім інша справа, та й жорстких обмежень по тиражу не буде.
Родстер AC Cobra Series 4 Electric підготовлений до серії фото №2
Назва інформує про те, що в ієрархії Кобр «зелена» новинка коштує на одному рівні з 587-сильною бензиновою модифікацією Cobra 378 Superblower MkIV. Нічого дивного в такому порівнянні немає - еконормам наступають дуже вже стрімко, і компанія щосили готується до нового витка розвитку. На озброєнні у чергового родстера електромотор на 625 к.с. і 1001 Н • м в піке. Для порівняння, «перша серія» може похвалитися 312 силами і 500 ньютон-метрами. Помножені на два показники наштовхують на думки про встановлення другого двигуна, можливо, навіть на передній осі, але в компанії про це не говорять ні слова.
Родстер AC Cobra Series 4 Electric підготовлений до серії фото №3
Батарея ємністю 54 кВт • ч дісталася від попередника, але тепер повинна забезпечити навіть більший пробіг, ніж раніше, - до 322 км замість 241. За заявою виробника, секрет криється не тільки в переглянутих алгоритмах роботи електроначінкі від Falcon Electric, а й у зниженою з 1250 кг до 1190 масі. Розгін до 100 км / год займає у новинки 3,8 с проти 6,7 у двухдверкі Series 1. Новоспечений електрокар вже доступний для замовлення, але перші поставки заплановані тільки на майбутнє літо. Ціна - від £ 168 000. Нагадаємо, що лімітований електрокар оцінювався британцями в £ 138 000.