Тест-драйв: Знайомимося з рамник Chevrolet Tahoe і Toyota Land Cruiser 300 | BOSS AUTO
укр|

Тест-драйв: Знайомимося з рамник Chevrolet Tahoe і Toyota Land Cruiser 300

Тест-драйв: Знайомимося з рамник Chevrolet Tahoe і Toyota Land Cruiser 300 фото №1
Власники колишніх Крузаков, представники південних регіонів, працівники держапарату ... Бачили б ви їхні обличчя! Діти на солодощі так не дивляться, як вони на Land Cruiser 300. Аудиторія лояльна - з розумінням поставилася до браку зовнішньої брутальності і відставку моторів V8. Питань про те, як їде новий Land Cruiser, зовсім ніхто не задавав. А даремно. Зберігши всі свої позашляхові здібності, Крузак тепер краще пересувається по твердим покриттям. Як і основний свідок у рамках нашого асфальтного справи - новий Chevrolet Tahoe. Він теж рамний, але підвіска вже повністю незалежна.
Тест-драйв: Знайомимося з рамник Chevrolet Tahoe і Toyota Land Cruiser 300 фото №2
Land Cruiser посміхається повітрозабірником, огинають знизу забавний п`ятачок решітки радіатора. Суворим клієнтам краще замовляти машину в чорному кольорі. Більшість зовнішніх панелей кузова алюмінієві, під ними - міцніша сталева рама і шасі GA-F зі зниженим центром ваги.

Улюбленець росіян скинув 200 кг, майже зберігши колишні габарити. Довжина збільшилася на півтора сантиметра, ширина і колісна база ті ж. Лише висота зменшена на 30 мм, але на процес посадки це не вплинуло. Хапаюся за поручень на передній стійці, акуратно встаю на підніжку, щоб не забруднитися, - і сідаю зручніше, ніж в «двохсотці».


Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.