Lamborghini Huracan Evo засяяв новими фарбами | BOSS AUTO
укр|

Lamborghini Huracan Evo засяяв новими фарбами

Lamborghini Huracan Evo засяяв новими фарбами фото №1
Марка Lamborghini анонсувала нові версії стайлінгу суперкара Huracan Evo, які об`єднані загальною назвою Fluo Capsule Collection.Так, Huracan Evo Fluo Capsule Collection будуть відрізнятися яскравим забарвленням кузова в поєднанні з чорним дахом. Можна буде вибрати один з п`яти відтінків для кузова: синій Celeste Fedra, помаранчевий Arancio Dac і жовтий Giallo Clarus, а також зелений Verde Shock і помаранчевий Arancio Livrea.
Lamborghini Huracan Evo засяяв новими фарбами фото №2
При цьому дах, бічні спідниці і бампер суперкара Fluo Capsule Collection матимуть чорний матовий колір. У чорному кольорі буде виконаний і салон автомобіля, доповнений контрастними акцентами і вишивками в відтінок кузова. На вибір клієнтів запропонують для оздоблення інтер`єру натуральну шкіру або штучну замшу.
Lamborghini Huracan Evo засяяв новими фарбами фото №3
Щодо перетворень силового агрегату Huracan Evo Fluo Capsule Collection інформації немає. Значить, в рух купе приводиться 5,2-літровим мотором V10, який видає 640 к.с. і 600 Нм крутного моменту. У парі з ним працює 7-швидкісною «робот» LDF з двома зчепленнями і повнокероване шасі. Стайлінг-пакет Fluo Capsule Collection можна буде замовити тільки на моделі 2021 року.