«П'ятий» седан Subaru WRX поріднівся з універсалом Levorg | BOSS AUTO
укр|

«П'ятий» седан Subaru WRX поріднівся з універсалом Levorg

«П'ятий» седан Subaru WRX поріднівся з універсалом Levorg фото №1
Японці розсекретили спортседан Subaru WRX п`ятого покоління, який вийде на ринок США в 2022 році. Замість революції знову еволюція. Бензинова турбочетвёрка 2.4 FA24 видає 275 к.с., 350 Н • м, тобто для американців потужність зросла лише на три сили (для нас на сім), а крутний момент не змінився. «Оппозитника» сполучається з шестиступінчастою "механікою" і варіатором Subaru Performance Transmission, що має вісім віртуальних ступенів і ручний режим з підрульовими перемикачами. Повний привід Symmetrical AWD забезпечений векторизацией тяги. Даних про розгінної динаміці ще немає.
«П'ятий» седан Subaru WRX поріднівся з універсалом Levorg фото №2
Жорсткість кузова на кручення зросла на 28% (передні крила виготовлені з алюмінію), тоді як кріплення підвіски посилилися на 75%, причому задній стабілізатор прикручений до кузова, а не підрамника. Нова версія WRX GT (біла на фото) «в базі» оснащується адаптивними амортизаторами з електронним управлінням, які працюють в трьох режимах: Comfort, Normal, Sport. Двухпедальная трансмісія діє на 30-50% швидше, ніж раніше. Ціни не названі. Поточний WRX просить в Америці $ 27 495-32 095 і за вісім місяців 2021-го знайшов 18 771 покупця (в 2020-му продано 21 178).

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.