Bidfax info — перевірити авто по vin коду безкоштовно | BOSS AUTO
укр|

Bidfax info – безкоштовна перевірка автомобіля

Популярність американських аукціонів і попит на старий колісний транспорт з США в останні роки істотно зріс. Покупців стає все більше, тому збільшується і число сервісів, де можна безкоштовно перевірити історію машини, від моменту купівлі до виставлення її на майданчику. Один з найбільш затребуваних ресурсів, на якому покупець може дізнатися правдиву і корисну інформацію про лот – сайт Bidfax info. Детальніше про нього та інші можливості безкоштовної перевірки у статті.

BidFax: огляд сайту від BOSSAUTO

Якщо говорити про вік, то Bidfax info досить-таки молодий ресурс. Своє функціонування він розпочав у 2018 році. Збір та обробка даних відбувається тільки з двох аукціонів: Insurance, Copart.

Для комфортної взаємодії і систематизації отриманої інформації моделі з різних аукціонів відзначаються різними кольорами: IAAI – червоним, Copart – синім. Нагадуємо, що підбір, викуп і доставку можна організувати самостійно, а можна не заглиблюватися у деталі і довірити цю справу професіоналам компанії Boss Auto.

Які дані можна дізнатися на сайті bidfax com:

Історію продажу транспортного засобу, а саме: скільки разів і коли воно було продано;

Діапазон вартості авто;

Правдивий технічний стан машин на момент потрапляння на аукціон;

Інформацію про те, яким був ТЗ на момент купівлі у штатах;

Відомості про лоти, продані Timed Auctions, Buy Now та іншим майданчикам.

Що говорить статистика про відвідуваність та популярність порталу Bidfax info – кожен день різні моделі і марки перевіряють на сайті близько 60 000 користувачів. Час для поновлення заданих позицій від 2 до 24 годин. Основні критерії для перевірки авто з Америки: він-код та номер лота на аукціоні. Для зручності користувачів передбачений фільтр, де можна вибрати модель і марку машини.

Більше ніяких додаткових даних система не вимагає. Збір інформації відбувається якісно, результат на екрані виводиться швидко. Ще один істотний плюс ресурсу Bidfax info – фото машини свайпаются зі смартфона. А це дуже важливо для економії часу і нервів, не потрібно щоразу переходити на сторінку лота, що вас цікавить, а потім повертатися назад до пошуку.

Як дізнатися історію автомобіля безкоштовно?

Чому так важливо перевіряти історію майбутнього транспорту, який вже побігав американськими дорогами? Відповідь проста – щоб уникнути неприємних сюрпризів вже після доставки. Особливо якщо дилер попадається несумлінний. Тому як дізнатися історію автомобіля безкоштовно на різних ресурсах – актуальне питання для багатьох.

Хоча у більшості випадків за доступ до такої інформації доведеться заплатити, є й відкриті бази, через які можна перевірити він-код автомобіля безкоштовно в Україні. Так ви вбережете себе від можливих підводних каменів, наприклад, недостовірної інформації в оголошенні або відфотошоплених фотографій, на яких немає і сліду від справжніх пошкоджень. Ці ресурси відкривають завісу, показуючи 1/3 достовірних даних. Результат вас влаштує? Відмінно! Замовляючи послугу викупу авто в Boss Auto, ви автоматично отримуєте повноцінний звіт про історію машини без зайвих витрат.

З платних, але недорогих сервісів слід зазначити три основних: Carfax, AutoCheck і NICB. Перший – це масштабна база даних, формування якої почалося ще у 1970-х роках.

Вона має інформацію про будь-який автомобіль з США чи Канади. Перевірити авто за VIN-кодом безкоштовно тут – справа кількох хвилин. Пробіг, кількість власників, можливі ДТП – ніщо не сховається від покупця.

Другий сервіс всього за майже 25 доларів покаже всі дані про ТЗ, в тому числі про землетруси, повені та інші катаклізми.

NICB відкриє всі таємниці злочинного світу авто: в базі є інфа про страхову злочинність і кримінальні розслідування з приводу всіх американських машин.

Де ще можна безкоштовно перевірити авто за він-кодом?

Для початку з'ясуємо, що таке він-код. Це символічне шифрування основної інформації про автомобіль: країну-виробника, назву компанії, підрозділ, модель і ще деякі відомості, запаролені цифрами. Цей код оригінальний для кожного транспортного засобу. Зазвичай його наносять на кілька місць в машині – передню частину мотора, рульову колонку, щиток біля вітрового скла. Також він дублюється в техпаспорті, гарантійному талоні, страховці.

Про те, як перевірити за віном історію авто безкоштовно для американських авто, ви вже знаєте. Для ТЗ з інших країн зробити це можна на відповідних сайтах. Для Польщі це gov.pl, для Литви – regitra.lt, для Латвії – csdd.lv. Для українських машин це державний портал igov.org.ua.

Висновок

Сподіваємося, ви отримали вичерпні відповіді на питання – де безкоштовно перевірити авто за він-кодом для різних країн. Якщо сумніваєтеся в актуальності самостійного підбору та викупу ТЗ, звертайтеся у Boss Auto. Ми вигідно купуємо Авто з США, Канади, Грузії, Японії та, звичайно ж, Європи. Доставка, розмитнення, постановка на облік і ремонт у разі необхідності – за бажанням клієнта. Не відкладайте мрію у довгий ящик – відмінний автомобіль вже давно не розкіш, а всього лише доступний засіб пересування.