Huawei взявся за будівництво власного електрокара Aotu | BOSS AUTO
укр|

Huawei взявся за будівництво власного електрокара Aotu

Huawei взявся за будівництво власного електрокара Aotu фото №1
Очікувалося, що Huawei представить свій перший автомобіль на Шанхайському автошоу в квітні, але той показав чужу модель, для якої поставляє компоненти. Тепер гібридний хетчбек Seres SF5 продається в торговельній мережі Хуавей з позначкою «розумний вибір». Китайські ЗМІ повідомляють, що це ще не все: Huawei готує власний електромобіль Aotu, в чиїй розробці буде «лідером від початку до кінця». Фірма Seres (раніше SF Motors) теж бере участь, але тільки як контрактний виробник.
Huawei взявся за будівництво власного електрокара Aotu фото №2
На запитання преси Huawei відповідає: «Якщо ви самі не побудуєте автомобіль, у вас не буде власного автомобіля». У випадку з Aotu компанія візьме на себе маркетинг, продажу і післяпродажне обслуговування, адже Seres SF5 з квітня по вересень знайшов близько 3000 господарів. Паралельно просувається спільний проект Aweita / Avita Е11, правда, в назві архітектури CHN буква «C» означає марку Changan, яка взяла на себе головну роль. Не дивно, що кросовер нагадує Uni-K.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.