Гігант GM і його продукція стануть вуглецево-нейтральними до 2040-го | BOSS AUTO
укр|

Гігант GM і його продукція стануть вуглецево-нейтральними до 2040-го

Гігант GM і його продукція стануть вуглецево-нейтральними до 2040-го фото №1
Концерн General Motors заявив, що має намір до 2040 року домогтися нульового рівня викидів вуглецю в своїх глобальних продуктах та операціях (на виробництві та в дослідженнях). У тому числі до 2035 року зникне вихлоп у легкових моделей GM, тобто вони перестануть використовувати ДВС. Термін light-duty залишає відкритою можливість збереження ДВС на важких моделях начебто Chevrolet Silverado HD. У таких випадках GM буде купувати вуглецеві кредити для компенсації викидів. До 2025 року в глобальному портфелі GM буде 30 повністю електричних моделей. Зокрема, в США до кінця 2025 го вони складуть 40% від списку машин, пропонованих концерном.
Гігант GM і його продукція стануть вуглецево-нейтральними до 2040-го фото №2
Виробник підписав Business Ambition Pledge for 1.5⁰C ( «Зобов`язання ділових амбіцій для 1,5⁰C») - заклик до дій з боку коаліції агентств ООН, лідерів бізнесу і галузей з метою знизити глобальні викиди CO2 відповідно до Паризької угоди по клімату і обмежити потепління на планеті в межах 1,5 градуса. Інвестиції GM в електрокари і автономні транспортні засоби на наступні п`ять років вирішено збільшити з $ 20 млрд до $ 27 млрд.
Гігант GM і його продукція стануть вуглецево-нейтральними до 2040-го фото №3
Щоб досягти поставленої задачі, GM буде розвивати технології батарей і приводу Ultium, займеться модернізацією виробництв, в тому числі переорієнтованих на електромобілі Factory Zero в Мічигані, Spring Hill Manufacturing в Теннессі, CAMI Assembly в провінції Онтаріо, і побудує нові (на кшталт батарейного заводу Ultium Cells LLC в Огайо).
Гігант GM і його продукція стануть вуглецево-нейтральними до 2040-го фото №4
До 2030 року в США і до 2035-го глобально заводи GM будуть на 100% харчуватися від поновлюваних джерел енергії. Аналогічно просунуться і компанії-постачальники компонентів спільно з роботою з підготовки та впровадження нових екологічно дружніх матеріалів і технологій. Концерн також має намір співпрацювати з великою мережею EVgo, щоб до кінця 2025 року побудувати в США понад 2700 швидких зарядних точок для електрокарів, що пропонують «зелене» електрику.