Концепт The Chevy Beast оголошено найекстремальнішим Silverado | BOSS AUTO
укр|

Концепт The Chevy Beast оголошено найекстремальнішим Silverado

Концепт The Chevy Beast оголошено найекстремальнішим Silverado фото №1
Компанія Chevrolet покаже на шоу SEMA 2021 кілька перероблених моделей. Одним із найнезвичайніших експонатів стане шоу-кар The Chevy Beast, створений на шасі пікапа Silverado, «щоб домінувати у пустелі». Машина має оригінальний кузов на укороченій рамі, з`єднаний із трубчастим каркасом із хромомолібденової сталі, підвіска зі збільшеним ходом та регульованими амортизаторами, включаючи нову задню п`ятиважільку. А під капотом крейтовий мотор Chevrolet Performance 6.2 LT4 з компрессором, що видає 658 ковзанок. Момент йде на десятиступінчастий "автомат", далі на двоступінчасту роздатку та 37-дюймові позашляхові шини.

Інший яскравий зразок, рестомод Project X, створений у кооперації Chevrolet Performance, групи MotorTrend та Cagnazzi Racing. Автомобіль, що колись породжений як дводверна версія моделі Bel Air 1957 року, нині став електрокаром. Останній з двигунів дводверки, компрессорний V8 LSX, поступився місцем електричної начинці на чолі з мотором на 344 л.с. та 447 Н•м. На кузові з`явився шильдик 400, що натякає на робочу напругу 400 В у літієво-іонній батареї (їмність дорівнює 30 кВт•год).
Концепт The Chevy Beast оголошено найекстремальнішим Silverado фото №2
Так як ДВС зник, підсилювачі гальм та кермового управління довелося переробити. Водночас автори машини занизили підвіску на 50 мм. А в салоні оселився селектор трансмісії від нового Корвета. Цікава деталь: швидкознімний задній диференціал. Розробники передбачили дві його версії з різними головними передавальними числами (один під кращу динаміку, другий під більший запас ходу).

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.