Гіперкар Bugatti La Voiture Noire розкрився в фінальному вигляді | BOSS AUTO
укр|

Гіперкар Bugatti La Voiture Noire розкрився в фінальному вигляді

Гіперкар Bugatti La Voiture Noire розкрився в фінальному вигляді фото №1
Унікальний Bugatti La Voiture Noire, вперше показаний як прототип ще в 2019 році, з деяким запізненням все ж пройшов повний шлях розвитку до повноцінного товарного зразка. Незважаючи на те що «Чорний автомобіль» зроблений для єдиного клієнта, який віддав за нього 11 млн євро (977 млн ​​рублів), опрацювання всіх деталей конструкції була не менше ретельної, як у випадку з серійною продукцією. На неї пішло 65 000 годин роботи інженерів.
Гіперкар Bugatti La Voiture Noire розкрився в фінальному вигляді фото №2
Говорити про те, що це просто Bugatti Chiron з іншими зовнішніми панелями (вуглепластик під прозорим лаком), не зовсім коректно. У порівнянні з ісходником у La Voiture Noire на 250 мм більше колісна база (+2961 мм) і на 450 мм більше довжина (4994 мм). Віддача квадротурбомотора W16 8.0 все ще не розкрита. Поки вважаємо, що вона відповідає звичайному Широна (1500 к.с. і 1600 Н • м). З нових подробиць вказано середня витрата палива в 22,32 л / 100 км.
Гіперкар Bugatti La Voiture Noire розкрився в фінальному вигляді фото №3
Традиція споруди ексклюзивних машин, безсумнівно, буде продовжена. Навесні група Volkswagen серед інших планів на 2021 рік вказувала створення нової моделі Bugatti. Але ніяких натяків на ідентичність гіперкара не було. Однак, за неофіційними даними, мова може йти про давно задуманому родстер Chiron. І він також здатний виявитися єдиним у своєму роді екземпляром.