Hyundai Mistra в другому поколінні серйозно змінився | BOSS AUTO
укр|

Hyundai Mistra в другому поколінні серйозно змінився

Hyundai Mistra в другому поколінні серйозно змінився фото №1
Колишній седан Hyundai Mistra, доступний тільки в Китаї, був схожий на подовжений Solaris, особливо по частині простакуватого інтер`єру. Хоча в ієрархії бренду Mistra займала нішу між Елантра і Сонатою. А з виходом машини другої генерації претензії на це місце виявилися більш виправданими. Дизайн змінився кардинально: корейці приміряли на седан передок з двоповерхової оптикою від нових кросоверів, прикрасили корму хитромудрої оптикою і додали хромованих деталей. Новинка довша, вже і нижче попередника (4780, 1815 і 1460 мм) при тій же колісній базі (2770 мм). При цьому «друга» Mistra на 130 мм довший Елантри і на 120 мм коротше Сонати.
Hyundai Mistra в другому поколінні серйозно змінився фото №2
Автомобіль до невпізнання змінився всередині, а головне - додав в солідності, що оцінять корпоративні клієнти, для яких і призначена Mistra. Передню панель вінчають здвоєні дисплеї під загальним склом в мерседесовском стилі: і віртуальна приладова панель, і центральний екран мультимедійної системи мають діагоналлю 12,3 дюйма. У списку опцій значаться передні сидіння з електроприводом, шкіряна оббивка крісел, панорамний дах, навігаційна система, що працює в зв`язці з радарних круїз-контролем, а також камери кругового огляду.
Hyundai Mistra в другому поколінні серйозно змінився фото №3
Для Містера заявлено три силові установки. Базовим мотором призначили колишній бензиновий 1.8 MPI потужністю 143 к.с. (176 Н • м), але в союзники йому відрядили варіатор замість шестиступенчатого «автомата». Далі йде 170-сильний турбомотор 1.5 T-GDI (253 Н • м), що прийшов на зміну агрегату 1.6 T-GDI (175 к.с., 265 Н • м). Правда, преселективний робот з сімома передачами перекочував з минулої моделі. Сама ж дорога модифікація отримала електричну установку, яка видає 184 сили і 310 Н • м. Літій-іонна батарея ємністю 56 кВт • ч розрахована на відстань до 520 км, а зарядка з 30 до 80% при використанні потужного чарджера займе не більше 40 хвилин.