Audi TTS competition plus порадувала віддачею мотора | BOSS AUTO
укр|

Audi TTS competition plus порадувала віддачею мотора

Audi TTS competition plus порадувала віддачею мотора фото №1
В ході рестайлінгу в 2018 році модель Audi TTS на догоду еконормам втратила чотири «конячки», хоча і набула двадцять ньютон-метрів (306 к.с., 400 Н • м). Тепер ця втрата в потужності заповнена з лишком. Інгольштадт представив купе і родстер TTS competition plus (не плутати з однойменною набором для TT). Одночасно німці заявили про зростання віддачі дволітровою турбочетвёркі до 320 сил (момент залишився на рівні 400 Н • м).
Audi TTS competition plus порадувала віддачею мотора фото №2
Варіанту TTS competition plus покладаються світлодіодні фари, чорні кільця Audi на порогах, тоноване скління (для купе), червоні гальмівні супорти, глянцево-чорні 20-дюймові диски з десятьма спицями, чорне статичне антикрило і емблема Audi того ж кольору на носі і кормі.
Audi TTS competition plus порадувала віддачею мотора фото №3
У салоні competition plus покупець побачить углепластіковий декор, чорну шкіру наппа з ромбоподібним малюнком і контрастною прострочкою (червоної або синьої). Такі ж акценти додані на кільця дефлекторів вентиляції і килимки з шкіряним кантом. Рукоятка трансмісії і кермо оброблені алькантарою.
Як і раніше, мотору асистують семиступінчастий "робот" S tronic і повний привід. Паспортні часи розгону з нуля до ста у купе і родстера залишилися незмінними: 4,5 і 4,8 с, відповідно. У стандартне оснащення входять керовані амортизатори Audi magnetic ride. У продаж в Німеччині пара повинна надійти до кінця нинішнього місяця за ціною близько € 61 000 за купе і € 63 700 за родстер. Слідом за «плюсами» модернізацію пройдуть і «просто» TTS - їм, мабуть, теж накинуть «конячок».
Audi TTS competition plus порадувала віддачею мотора фото №4
Крім того, компанія додала в список опцій як для TTS, так і для TT пакет bronze selection. У нього входять «бронзові» колеса з п`ятьма V-подібними спицями, такого ж кольору кільця на порогах, прострочки і акценти під бронзу і мідь в салоні, світлодіодні фари і ліхтарі, аудіосистема B&O, решітка радіатора в глянцево-чорному (TT) або матовому титаново-чорному (TTS), хромовані випускні патрубки (два на TT, чотири на TTS). Вартість пакета - € 6190 для TT і € 4490 для TTS, замовити його можна з весни 2021 року.