Почалося? У Львові вирішили заборонити в'їзд дизельним авто | BOSS AUTO
укр|

Почалося? У Львові вирішили заборонити в'їзд дизельним авто

Почалося? У Львові вирішили заборонити в'їзд дизельним авто фото №1
На сторінці ЛМР з`явилося рішення «Про погодження Комплексу першочергових заходів щодо поліпшення якості повітря в м.Львові» (документ з номером 934). Його третій розділ стосується транспортних питань і передбачає введення регламенту техогляду певних транспортних засобів, ряд кроків з розвитку мережі зарядних станцій для електромобілів і введення знижок на парковку власникам електричних авто. Також чиновники пропонують не допускати на маршрути автобуси і таксі, стан яких не відповідає стандартам щодо викидів, а порушників штрафувати.
Почалося? У Львові вирішили заборонити в'їзд дизельним авто фото №2
Но самое интересное то, что буквально с 2021 года в городе должны быть созданы «экозоны», а также определены перекрестки, заезд на которые будет разрешен только ТС, соответствующим определенному экостандарту - или машинам с альтернативным приводом. Соответственно, там будет запрещено движение грузового транспорта, машин с годом выпуска до 1991 и авто без каталитических нейтрализаторов. Далее, с 2025 года, эти ограничения должны быть усилены еще раз, а к 2030 году, по плану, будет введен полный запрет на въезд в город всем дизельным автомобилям.
Почалося? У Львові вирішили заборонити в'їзд дизельним авто фото №3
Схоже, що частина недавніх європейських ініціатив, що стосуються обмежень для ряду категорій автотранспорту, тепер має певні шанси втілитися і в Україні. Адже в деяких німецьких містах вже не перший рік діють такі «екозони», в які потрапити можуть (зрозуміло, крім бензинових авто, гібридів і «електричок») тільки дизелі класу Євро-5 або 6. Втім, слід пам`ятати і про очевидні відмінності в законодавстві про місцеве самоврядування: нагадаємо, що Німеччина, яка першою взялася за жорсткі обмеження для дизельного транспорту в містах - федерація, окремі суб`єкти якої мають досить широкі повноваження по внутрішній політиці.
Почалося? У Львові вирішили заборонити в'їзд дизельним авто фото №4
А поки ви збираєтеся з думками і визначаєтесь з власним ставленням до згаданих ініціатив, львів`янам радимо ознайомитися з цінами і рейтингом найпопулярніших електромобілів в Україні, а жителям всіх інших міст і регіонів - з підбіркою найбільш економних дизельних легковиків ... Принаймні, поки в ваших містах ще не взялися покращувати повітря жорсткими заборонами.