Група Woven Planet вирушила на пошук мобільності майбутнього | BOSS AUTO
укр|

Група Woven Planet вирушила на пошук мобільності майбутнього

Група Woven Planet вирушила на пошук мобільності майбутнього фото №1
Інноваційна компанія Toyota Research Institute - Advanced Development (TRI-AD), створена в 2018 році трьома партнерами (Toyota Motor Corporation, Denso і Aisin Seiki), сьогодні трансформувала свій бізнес в групу Woven Planet (можна перекласти як «Зіткана планета» або «сплетені планета »). Вона націлена на розробку транспорту майбутнього і забезпечення мобільності в широкому сенсі - людей, товарів та інформації. На вершині Woven Planet Group варто компанія Woven Planet Holdings, яка визначає загальну стратегію і координує співпрацю дочірніх фірм.
Група Woven Planet вирушила на пошук мобільності майбутнього фото №2
Бос холдингу Каффнер вивчав комп`ютери і робототехніку в Стенфорді, працював в японському суспільстві просування науки JSPS і Токійському університеті, Інституті робототехніки Університету Карнегі-Меллона, а також стояв біля витоків розробки безпілотників Google, коли працював в цій фірмі з 2009 по 2016 роки. Він придумав термін Cloud Robotics ( «Хмарна робототехніка») і нові алгоритми для керування роботами. Так що керівник новоспеченого конгломерату фірм - не просто функціонер, але знає проблему зсередини.
Група Woven Planet вирушила на пошук мобільності майбутнього фото №3
До групи входять компанії Woven Core (розробка, масштабування і впровадження технологій для безпілотників), Woven Alpha (інкубатор для інноваційних проектів на кшталт міста майбутнього Woven City, нових бізнес-ідей, комерційних ІТ-платформ з відкритим вихідним кодом) і Woven Capital (інвестиційна компанія з фондом в обсязі $ 800 млн в розрахунку на наступні десять років).
Група Woven Planet вирушила на пошук мобільності майбутнього фото №4
Woven Capital фінансуватиме перспективні проекти поза групою, надавати допомогу стартапам, які працюють в сферах автономної мобільності, штучного інтелекту, зв`язку, обробки даних, автоматизації, розумних міст. У цій справі Woven Capital співпрацюватиме з фондом Toyota AI Ventures. Штаб-квартира всієї групи Woven Planet розмістилася в Токіо. В Японії будуть діяти основні розробники продуктів, а інвестиційна фірма Woven Capital оселиться в США. На даний момент загальна чисельність персоналу Woven Planet становить 700 осіб.