Фірма Electrogenic перетворила Citroen DS в електрокар | BOSS AUTO
укр|

Фірма Electrogenic перетворила Citroen DS в електрокар

Фірма Electrogenic перетворила Citroen DS в електрокар фото №1
Електрична конверсія класичних моделей зустрічається в новинному потоці все частіше: Ford GT40 і Jaguar E-type, Mini і Renault 5, Chevrolet Blazer і Opel Manta. На черзі ще одна легенда - Citroen DS. Її перетворила в електрокар компанія Electrogenic з Оксфорда. Вона запевняє, що це «перша професійна електрична конверсія Дееса».
Фірма Electrogenic перетворила Citroen DS в електрокар фото №2
Замість ДВС компанія поставила бесщеточний електромотор Hyper9 з віддачею 90 кВт (122 к.с.) і 235 Н • м. Харчується він від батареї на 48,5 кВт • год, що забезпечує запас ходу в 225 км «в реальних умовах». Можна докупити додатковий акумулятор, що збільшує пробіг на зарядці до 322 км. Збережена нормальна робота знаменитої гідропневматичною підвіски з автоматичним вирівнюванням кузова. Тільки замість штатного механічного інженери поставили на DS електричний гідронасос.
Фірма Electrogenic перетворила Citroen DS в електрокар фото №3
Директор та співзасновник Electrogenic Стів Драммонд заявив: «Електрифікація класичних автомобілів дає ряд переваг, від простоти використання до підвищення надійності і продуктивності. Але з нашими переробками завжди ставиться мета поліпшити оригінальні характеристики. В цьому відношенні Citroen DS ідеально підходив для переобладнання. Безшумна силова установка додала спокою водінню. Вона ідеально поєднується з характером автомобіля ». Співзасновник Ян Ньюстед додав: «Здається правильним використовувати сучасні технології для збереження автомобіля, який випередив свій час, з`явившись в 1950-х. Наше перетворення вдихає нове життя в DS і означає, що майбутні покоління зможуть насолоджуватися його чарівністю ще десятиліття ».

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.