Гіперкар Devel Sixteen відправився на фінальні випробування | BOSS AUTO
укр|

Гіперкар Devel Sixteen відправився на фінальні випробування

Гіперкар Devel Sixteen відправився на фінальні випробування фото №1
Довга історія 5000-сильного дубайського гіперкара получила продовження, ФІНАЛЬНА версія Вийшла на тести. Нагадаємо, компанія Defining Extreme Vehicles Car Industry (Devel Motors) розпочала роботу над моделлю Devel Sixteen в 2008 году, а ідея цієї машини народилася ще Ранее, в 2006-му. Перший прототип з`явився в 2013-му. У 2015-го БУВ показань спеціально Створений мотор від американской фірми Steve Morris Engines - V16 12.3 з чотірма турбокомпресор. У 2017-го авторизованого двухдверкі представили Близько до серійного варіант, оголосілі про Підключення до проекту італійців з Manifattura Automobili Torino и про перевірку мотора на стенді, де ВІН показавши 5007 «конячок» и 5094 Н • м.
Гіперкар Devel Sixteen відправився на фінальні випробування фото №2
Хоча Ранні зразки Devel Sixteen не раз були помічені в Дубаї и околицях и даже потраплялі на тест-драйв відеоблогерам, Фактично трівала робота над моделлю только зараз вступає у фінальну стадію. Колішні машини відрізняліся в Деяк роді недоладні и опрацювання деталей на Рівні шоу-кара, зібраного в кустарних условиях. Зрозуміло, что на заявлені «515 км / год або вищє» їх ніхто НЕ перевіряв.
Гіперкар Devel Sixteen відправився на фінальні випробування фото №3
Команду розробників веде Паоло Гарелла, який брав участь у створенні гіперкарів SCG 003 і Apollo Intensa Emozione. Фірма з ОАЕ обіцяє закінчити будівництво фінального, товарного варіанту гіперкара Devel Sixteen за вісім місяців. До речі, задумано три модифікації. Та сама 5000-сильна (за $ 2 млн з гаком), якій буде дозволено виїжджати тільки на трек, схожа дорожня ($ 1,8 млн, 131 млн рублів), з потужністю агрегату V16, обмеженою «всього» 3000 к.с., і початкова ($ 1,6 млн), в якій буде використовуватися куди більш скромний двигун V8 з віддачею в півтори тисячі сил. Дорожні машини отримають якийсь «робот» з двома зчепленнями, а трековий варіант - іншу коробку передач, взяту зі світу дрегстеров.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.