Купе Bizzarrini Revival Corsa відкриє шлях нової моделі від Джуджаро | BOSS AUTO
укр|

Купе Bizzarrini Revival Corsa відкриє шлях нової моделі від Джуджаро

Купе Bizzarrini Revival Corsa відкриє шлях нової моделі від Джуджаро фото №1
Відроджена фірма Bizzarrini анонсувала вихід обмеженої серії спорткарів Bizzarrini 5300 GT Revival Corsa 24/65. Останні цифри натякають на одну з яскравих сторінок історії оригінальної моделі 5300 GT. У 1965 році французькі гонщики Регис Фраассіне і Жан де Мортемар здобули перемогу в "24 годинах Ле-Мана» в категорії машин з об`ємом двигуна більше п`яти літрів, зайнявши також дев`яте місце в загальному заліку. Тепер команда майстрів Bizzarrini вручну збере 24 примірника реінкарнували машини. Її покупці зможуть брати участь в міжнародних гонках на історичних автомобілях.
Купе Bizzarrini Revival Corsa відкриє шлях нової моделі від Джуджаро фото №2
Реінкарнована машина буде скроєна за лекалами історичного прообразу, але на сталевий трубчастої рами і з композитними зовнішніми панелями. Як данина сучасності компанія модернізує (в порівнянні з оригіналом) задню незалежну підвіску і гальма. Двомісний салон отримає гоночний каркас безпеки. Бензобак теж тут захищений за стандартами FIA. Мотор - V8 5.3 з двома карбюраторами Weber 45 DCOE (Doppio Corpo Orizzontale E) - буде розвивати від 400 до 480 сил, що просто відмінно для двухдверкі масою всього 975 кг.
Купе Bizzarrini Revival Corsa відкриє шлях нової моделі від Джуджаро фото №3
Найбільш інтригуюче Bizzarrini припасла на десерт: розповідь про відродження моделі 5300 GT супроводжується ще одним анонсом. Після цієї лімітованої двухдверкі вийде повністю сучасна спортивна модель Bizzarrini, яку намалює сам Джорджетто Джуджаро! «Завдяки цьому історичному возз`єднанню з Джуджаро Bizzarrini знову стане уособленням інновацій, пристрасті і воістину красивого дизайну», - робить висновок компанія.