Сімейство Volkswagen ID. з липня оновить софт «по повітрю» | BOSS AUTO
укр|

Сімейство Volkswagen ID. з липня оновить софт «по повітрю»

Сімейство Volkswagen ID. з липня оновить софт «по повітрю» фото №1
Volkswagen оголосив, що з липня буде регулярно оновлювати програмне забезпечення своїх електромобілів за технологією OTA (Over-the-Air). Гендиректор Ральф Брандштеттер пообіцяв апдейти ID-моделей «кожні дванадцять тижнів». Першими версію ID.Software2.3 отримають хетчбеки ID.3, що входять в «клуб першопрохідців». Потім софт зможуть завантажити «по повітрю» власники прокатників ID.4 і ID.4 GTX. Коригування ПО поліпшать функціональність, продуктивність і комфорт, як велить план Accelerate.
Сімейство Volkswagen ID. з липня оновить софт «по повітрю» фото №2
Нова версія ID.Software2.3 відіб`ється на висвітленні ID.Light (наприклад, в частині управління дальнім світлом), оптимізує розпізнавання навколишнього середовища, підвищить працездатність медіацентру і урізноманітнює «цифровий клієнтський досвід». Відповідальність за апдейт несуть підрозділи ID.Digital і Cariad. Схоже, Volkswagen, заявляючи про першість у впровадженні OTA, не вважає великим виробником Теслу, яка практикує «повітряні поновлення» з 2012 року. Втім, OTA не скасовує для компанії Маска «фізичні» відгуки продукції.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.