Aptera отримала фінансування для запуску виробництва | BOSS AUTO
укр|

Aptera отримала фінансування для запуску виробництва

Aptera отримала фінансування для запуску виробництва фото №1
Відроджена в 2019-м американська компанія Aptera Motors, яка почала в грудні збір замовлень на модернізований електрокар Aptera, днями повідала про трьох новинах в своєму житті. По-перше, завершений раунд фінансування на суму в $ 4 млн від ряду інвесторів, в тому числі від відомої в автопромі інжинірингової і консалтингової компанії Munro
Aptera отримала фінансування для запуску виробництва фото №2
По-друге, все за пару місяців зібрано понад 7000 заявок на сонячний трицикл із загальним обсягом замовлення на чверть мільярда доларів. І по-третє, Aptera переїхала в новий інженерний і виробничий комплекс в районі Сорренто-Веллі в Сан-Дієго, де буде розвивати такі напрямки, як 3D-друк, перспективні акумулятори, композитні матеріали і призначені для користувача інтерфейси.
Aptera отримала фінансування для запуску виробництва фото №3
Інженер Сенді Манро заявив: «Я роблю ставку на сонячне майбутнє, і я роблю ставку на Аптера». «Ми дуже раді підтримці Сенді, коли ми переходимо до бета-версії плану виробництва сонячних електромобілів. Десятиліття його досвіду, автомобільні знання і геніальний аналіз інших гравців ринку електромобілів - відмінне підтвердження того, що ми на правильному шляху », - прокоментував співзасновник Аптера Кріс Ентоні.