MG повертається до недорогих спорткарів | BOSS AUTO
укр|

MG повертається до недорогих спорткарів

MG повертається до недорогих спорткарів фото №1
Британська фірма MG Motor, що останні півтора десятиліття належить китайцям SAIC, готується зустріти століття в 2024 році. До ювілею вона хоче підійти, розширивши свою глобальну присутність до 100 ринків та збільшивши річний обсяг продажів до 1 мільйона машин, пише Autocar. Щоб досягти цих цілей, марка розвиватиме модельний ряд і намагатиметься залучити нову аудиторію. Електромобілі MG5 EV та ZS EV вже завоювали певну популярність у Європі, а тепер на підході ціла нова лінійка під назвою Cyber, орієнтована на молодь.
MG повертається до недорогих спорткарів фото №2
Весною минулого року MG показала на автосалоні в Шанхаї концепт Cyberster, створений у лондонській дизайн-студії SAIC. За підсумками успішної краудфандингової кампанії, боси вирішили запустити батарейний родстер у виробництво. І тепер схоже, що його готують якраз до ювілею. Представник MG заявив: «Хлопці, ми готуємо вам сюрприз. Звичайно, ми пам`ятаємо, що у минулому були виробником доступних спортивних автомобілів. Тепер ми електромобільний бренд, і ми збираємося всіх здивувати, освоївши нові сегменти ринку». Головний дизайнер британського офісу MG Карл Готем натякнув, що до дилерів дістанеться спрощена версія торішнього Cyberster.
MG повертається до недорогих спорткарів фото №3
Згаданий концепт мав вінтажний дизайн, частково натхненний моделлю MGB, що випускалася в шістдесяті-сімдесяті роки минулого століття, і незвичайну світлотехніку Magic Eye, схожу на очі з віками. Для електромобіля були заявлені розгін до сотні за неповні 3 секунди, запас ходу в 800 кілометрів на одному заряді та «автопілот» третього рівня автономності, але якщо фірма справді збирається випустити бюджетний батарейний родстер – по суті перший у світі – то з конвеєра напевно буде сходити щось скромніше.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.