Jeep випустить ще один трирядний кросовер | BOSS AUTO
укр|

Jeep випустить ще один трирядний кросовер

Jeep випустить ще один трирядний кросовер фото №1
В останні роки Jeep активно розвиває лінійку моделей із трьома рядами сидінь. За створеним спеціально для Китаю Grand Commander послідували глобальні Wagoneer і Grand Wagoneer, Grand Cherokee L. Минулого літа дебютував бразильський Commander, а тепер на підході його індійський побратим - під власним ім`ям Meridian. Ця назва – відсилання до 77-го меридіана східної довготи, що проходить від Північного полюса до Південного через Північний Льодовитий океан, Казахстан, Індію, Індійський та Південний океани. Вибирали ім`я аж із 70 варіантів.
Jeep випустить ще один трирядний кросовер фото №2
Судячи з першого опублікованого знімку замаскованого прототипу, індійський "Меридіан" відрізнятиметься від американського "Командера", в основному, декором. Місцеві ЗМІ стверджують, що він отримає дволітровий 200-сильний турбодизель, що поєднується із дев`ятидипазонним автоматом та системою повного приводу. Крім того, ходять розмови про помірно-гібридну силову установку. Салон пропонуватимуть як у семи-, так і у шестимісному виконанні. Топові версії отримають вентиляцію переднього ряду, 10,25-дюймову цифрову панель приладів, тачскрін мультимедіа на 10,1 дюйми, бездротову зарядку для смартфонів, панорамний люк.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.