Ford розкрив вартість автопілота, який дозволить прибирати руки з керма | BOSS AUTO
укр|

Ford розкрив вартість автопілота, який дозволить прибирати руки з керма

Ford розкрив вартість автопілота, який дозволить прибирати руки з керма фото №1
Компанія Ford продовжує розробку власного автопілота, який дозволить водієві прибирати руки з керма, і поступово розкриває деталі про нову систему. Стало відомо, що нову опцію отримає не одна, а дві моделі, а мінімальна доплата за установку складе 1595 долларов.Автопілот Ford дебютує на електричному кросовері Mustang Mach-E 2021 модельного року, а в третьому кварталі наступного року буде доступний для бестселера марки в США - пікапа F-150.

Система під назвою Active Drive Assist (ADA) стане частиною пакету Co-Pilot 360 Active 2.0. В її основі - вже доступний інтелектуальний круїз-контроль, який отримає нові функції, завдяки яким водій зможе не тримати руки на кермі тривалий час. Однак водієві доведеться постійно стежити за дорогою - за його поглядом і положенням голови стежитиме інфрачервона камера. При цьому в Ford запевняють, що система зможе розпізнавати як сонячні окуляри, так і захисну маску.
Ford розкрив вартість автопілота, який дозволить прибирати руки з керма фото №2
Автопілот Ford зможе працювати тільки на дорогах, внесених в базу навігатора. На сьогоднішній день в п`ятдесяти штатах США, а також на території Канади, є понад 100 000 миль (більше 160 кілометрів) таких доріг, які називаються Hands-Free Zones.

Автопілот за замовчуванням встановлять на F-150 у виконанні Limited, а покупцям версій Lariat, King Ranch і Platinum доведеться доплатити за нововведення тисячу п`ятсот дев`яносто п`ять доларів. Що стосується кросовера Mach-E, то ADA встановлять отримають відразу три комплектації - CA Route 1, Premium і First Edition. Для базової Select система буде доступна тільки разом з установкою пакета Comfort and Technology за 3200 доларів.